Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár valamilyen utaló jellel,...

Jár valamilyen utaló jellel, ha nem lesz szívhang vagy nem fejlődik megfelelő ütemben?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek hét vége felé az első Uh-ra. Pont aznap kezdem a 9. hetet.

Borzasztóan el vagyok keseredve, hogy ennyi idő eltelt és fogalmamsincs mi van odabent, mivel semmilyen tünetem nincs! Mellbimbó érzékenységen kívül, meg néha napján nem kívánom az ételt reggel, ezen kívül semmi más nincs.

Azonban pont emiatt, hogy nulla tünetem van szörnyen félek, hogy ennyi idő eltelt és mi van ha nem lesz szívhang vagy ott sincs az embrió, akkor is kikaparják a petezsákot?

Már egy hónapja várom a hülye időpontot és engem ez felemészt.



2023. júl. 16. 13:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vagy ez mennyire gyakori?

Szörnyen bűntudatom van, hogy nem zaklattam az orvost, hogy ez nekem így nem jó.

De orvos állította ennek így kell lennie, mert hamarabb nem látszik.

Csak én meg már tülkön ülök. Ezerszer már beleéltem magam a pozitív teszt miatt, a tünetek hiánya miatt meg ezerszer elkedvtelenedtem.

2023. júl. 16. 13:38
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Én ezt használtam, mikor így éreztem:


[link]


Az elhalt terhességek pedig többségükben távoznak, tehát akkor véreznél. És simán lehetnének tüneteid elhalt terhesség mellett is, szóval az se jelentene semmit. Megértem, hogy idegőrlő a várakozás, de igaza van az orvosodnak. Egyedül a méhen kívüli terhesség gyanúja az, amikor számít az idő, meg ha nem akarod megtartani.

2023. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A nyolcadik heten halt el a magzatom,nem volt szivhang,de latni lehetett,hogy elkezdett fejlodni

Semmi elojele nem volt,sot a missed ab utan a terhes tuneteim is megvoltak par napig

2023. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi. Valóban felesleges hamarabb menni, így legalább biztosan elég idős lesz a terhesség, hogy legyen szívhang. Nem törvényszerű, hogy legyenek terhességi tünetek. Ne ostorozd magad.
2023. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi jele. Ugyan úgy megvoltak a terhestünetek.

Elhalt 7hetesen, 12hetesen derült ki.

A műtét után múltak el a terhestünetek.

2023. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem semmi. Köszi nektek. Majd lesz valami akkor. De ilyet többet nem csinálok, hogy eddig várok.

7 hetesen el kellett volna mennem, mert ezt nem lehet így bírni...

Ha van, ha nincs már szeretném tudni.

Nagyon vártuk már egy ideje a babát.

2023. júl. 16. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

HA el akar menni, el fog...

Azzal, hogy orvoshoz mész, nem tudod megakadályozni.

A tünetek megléte éppúgy nem jelenti azt, hogy él, mint az sem, hogyha nincsenek tüneteid. Az eleje a legtörékenyebb...leginstabilabb...

Tudom, hogy nem könnyű ebben a pár hétben....tapasztalatból mondom.

2023. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem szabad ennyire felni

En a kovetkezo terhessegemkor csak a 8.heten mentem eloszor orvoshoz.Hiaba rohantam volna.eloszor is rohantam,aztan megis elment a baba.nem atto fog elmenni vagy megmaradni,hogy eszvesztve rohanunk az orvoshoz .

3

2023. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem feltétlenül van bármi tünete. 6+4 naposan mentem először dokihoz az elsőhöz, 1-2 nappal le volt maradva, de akkor ennek nem tulajdonítottak jelentőséget, mert szívhang volt, ráadásul erős, lehetett nem pont középidőben az ovuláció. 2 hét múlva mentem megint, akkor derült ki, hogy gond van, 6+6 napos lett a méretei alapján összesen, szóval kb. semmit nem nőtt, de még mindig volt szívhang, nekem meg durva terhestüneteim. A doki meg azt mondta, hogy nincs semmi gond... de én tudtam, hogy de, van, hülye nem vagyok azért. Aztán ez után az UH után pár nappal elkezdtek múlni a terhestüneteim, amikor visszamentem, nem volt már szívhang, és innen 3,5 hét volt, mire kiürült...


Ezzel a terhességgel pedig alig voltak tüneteim az 1. trimeszterben, az egyetlen dolog a brutális gyomorégés, plusz a fáradtság volt. Viszont a gyomorégés a pozitív teszt előtt kezdődött, szóval inkább okozta a növekvő progeszteron, mint a HCG, a fáradtság is csak 10. hét környékén kezdődött, és jóval enyhébb volt az előzőnél, és 2 hétig volt összesen durva, de mostanra múlt el kb. Most járunk menzesz szerint a betöltött 16. héten. Először 8+9 naposan mentem ultrahangra, mert baromira nem akartam megint azzal szembesülni, mint előző alkalommal, és gondoltam, ott már biztos lesz, hogy marad-e vagy sem (nyilván, amíg meg nem születik, semmi sem biztos, de na, azért az esélyek ezerszer jobbak). Akkor a doki gyors mérése alapján 3 nappal nagyobb volt, aztán a 11. héten már 5-tel, és azóta ezt szépen tartja, genetikai uh-n minden csodás volt, és az orvosi ellenőrzésen is 10/10-et kapott. Pedig, ha a tüneteket néznénk, ennek kellett volna rosszul végződnie...


Szóval a tünetekből ne vonj le következtetést, nem jelentenek semmit.

2023. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7 hetesen mentél volna sem tudnád, hogy 9 hetesen megvan-e még, és a következő 12 hetesen, majd 20 majd 30 hetesen lesz, a kettő között is ki kell bírni valahogy, meg a szülésig. Bízni kell, hogy minden ok, ha meg nem ok, úgysem tudsz mit csinálni, különösen 24 hét előtt, még nem életképes. Sajnos ez van.

Ha már nem bírod, jelentkezz be egy random sztk-s dokihoz mielőbb, de később sem lesz könnyebb a bizonytalanság.

2023. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!