Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 6. hetében jelentkez...

Terhesség 6. hetében jelentkező vérzés? Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Terhesség már barna folyással kezdődött. Voltam orvosnál nem mondott rá semmit. Magneb6ot szedjem és napi 3x1 rutascorbint plusz terhesvitamint. Iszok napi 3l folyadékot. 6+2 napon görcs és minden jel nèlkül wc papíron láttam meg hogy elöntött a piros vér. Rögtön mentem ügyeletre kaptam progesterone exelits 100mg 2x1 kell szedni. Szívhang még nem volt. De láttak 12mm petezsákot és szikhólyagot. Mèg azt írták a papírra hogy tömött portio folytatásban tyúktojásnyi uterus afv-ben szabad környezetben. Még aznap elmúlt a vérzés nem volt sok. Azóta csak barna pecsétlés. 1 hét múlva kell menni uh-ra. Volt valaki hasonló helyzetben? Első baba.

2023. júl. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vetélés lett a vége. Nem értem amúgy, hogy miért nem kaptál rögtön barnàzàsra progeszteront. Mondjuk tény , hogy én kaptam, mégis elment , szóval nem progi hiány okozta. Nyilván lesz sok válasz , ilyen olyan kimenetellel. Sajnos kétesélyes. Majd kiderül. Kívánom a legjobbakat. Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor befejezed az olvasgatàst ezzel kapcsolatban. Én is bújtam a gyakorit, hogy kinek hogy volt, pedig nagyon jól tudtam, hogy vagy megmarad, vagy nem. Teljesen felesleges ezeket olvasgatni.
2023. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Azért gondoltam hogy kiírom a kérdést mert teljenem elmúlt minden panasz. Kíváncsi vagyok mi okozhatta ha orvos nem látott semmit ami kiválthatja a vérzést.
2023. júl. 20. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Én sem tudtam meg sosem, mi okozta.

A progeszteronhiány nem lett vérből vizsgálva. És 4-5 napi pótlás mellett egyszer elöntött erősebben a vér. Akkor berohantam a kórházi ügyeletre, ott a vizsgáló doki mintha látott volna egy cisztát. Vele együtt összesen 4 doki ultrahangozott az első trimeszterben, egyik sem említett hematómát sem.

A pótlás ellenére hetekig volt még barna folyásom.

De a második trimesztertől problémamentes terhességem volt, egészséges babám született.

Nyilván ilyenkor az ember minden eshetőséggel számol, de teljesen feladni azért semmiképp sem kell.

2023. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Két éves lesz a fiam nemsokára :-) Sosem derült ki, mi volt az oka.


Bármi lehet a vége, szerintem ha olvasgatsz, inkább pozitív sztorikat, ne az aggodalmat, stresszt tápláld magadban. Vagy felejtsd el az egészet és foglalkozz mással.

2023. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igyekszek nem rá görcsölni csak így nehéz hogy a vérzés után 1,5 nappal is ma jelentkezett alvadt fekete véres folyás illetve nem csak wc papíron de wc-ben is látni. Nem sok de feltűnő volt. Most 22körül megint megszűnt. Már 3x voltam ügyeleten. Magándokit 8s hívtam jó párszor.. igyekszek nyugton lenni. Köszönöm szépen a gyors válaszokat nektek.
2023. júl. 21. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nagyon erős görcs vagy vérzés nincs, addig teljesen felesleges ügyeletre rohangálni. A progeszteront felírtàk, szeded. Mást nem tudnak tenni. Próbálj meg nem stresszelni. Nem tudsz mit csinálni, se a dokik. Ez ilyen sajnos. Szurkolok.
2023. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia miujsag veled? Remélem jól vagy/vagytok!?
2023. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia igen minden oké volt 1 hematóma a petezsák alatt utólag derült ki. Mind ketten jól vagyunk.
2023. aug. 7. 19:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Már 1,5 hete szervült a hematóma pihenni kell jövőhéten megyek kontrollra.
2023. aug. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!