Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás érzés, negatív...

Felfázás érzés, negatív vizeletteszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 13. Héten járok, több mint egy hete pár napig olyan érzésem van mint aki felfázott, pár napig semmi. Égő érzés odalent, mintha pisilni kéne de nem jön semmi, max pár csepp.


Háziorvostól kaptam Monuralt, nem éreztem hogy segít, ezért vizelet tenyésztés, ami nagyon szép negatív lett, baci nem tenyészett ki szerencsére.


Lehet esetleg csak a hormonoktol? Járt már esetleg valaki így?

Igazából nem nagyon kaptam választ, ott azt mondták végülis lehet hormonoktól, de azért aggaszt picit még így is, nem szeretném hogy gond legyen.


Ja és azért telt el már ennyi idő mert ugye minden időbe telt mire elkészült.


Köszi a válaszokat! :)


2023. júl. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak hormonok. Ha nem tenyeszett ki bakterium, nagyon más bem okozhatja. Esetleg meg arra tudok gondolni, higy rendezodik ott bent minden, vagy keveset iszol, koncentralt a vizelet.
2023. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam a nőgyógyászt biztos ami biztos, azt mondta következő hétfőn tud fogadni, addig szedjék canesten kombit. Őszintén, nem igazán örülök neki hogy csak így random szedjem, aztán lehet nem is kene. Ártani lehet azzal? Gondolom szerencsésnek azért nem szerencsés.


Azt vettem észre hogy akármilyen hülyén hangzik, ha szó szerint kipréselem a pisit az utolsó utáni cseppig, utána jobb és nem érzem. Sose volt ilyen, mintha nem tudna normálisan kiürülni.


Köszönöm a válaszod!

2023. júl. 25. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de ekkora marhasagot rég hallottam, hogy canestent felfazas tunetekre. Nem is huvelyi fajdalmad van. Jó ég. Persze en nem mondok ellent az orvosodnak, de en szemely szerint biztos nem szednem igy. Sot, valószínűleg keresnek mas orvost.

Maga a gyogyszer pedig, hogy arthat e?! Haaat errol megoszlanak a vélemények. Ha kiderül egy tenyesztes soran hogy durva fertozes van, es a babara is veszelyt jelenthet, az orvosnak merlegelnie kell, melyik okozhat nagyobb gondot. De alapesetben az en dokim 12 hetig semmit javasol huvelyben alkapmazni.

2023. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igyal többet. Merd meg h megvam e a2-3 liter. Grapefruitmag cseppet (van velole kids verzio) szerintem lehet szedni terhesen. De tozegafonyat tuti. Ne tablettat vegyel, hanem gyumolcshust, vagy szirupot. Vagy mindkettot. De továbbra is ugy gondolom hogy ha nincs baktérium a vizeletben akkor ez hormon lesz. Preseld ki az utolso cseppig, es mindig azonnal menj ha kell.
2023. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat! Én is meglepődtem, eddig nem volt vele problémám, igaz csak az éves ellenőrzésekre jártam szerencsére.

Tegnap meg a telefonba is bunkó volt és nagy szájhúzás mellett kaptam azt az időpontot. Szerintem ezt elfogadom egyébként és ha ott is ilyen flegmán fog beszélni akkor esélyes hogy váltok. Terhesség megállapításakor is kérdeztem hogy ez meg ez normális e ha folyásról van szó, de nem vett kenetet akkor sem, mondta hogy hormonok es csak akkor van baj ha túrós mert akkor gomba. Aztán csomó helyen látom hogy azon kívül mennyi mindenre fogékony meg egy terhes nő.


Ha már “hivatalosan” hozza járok gondozásra, de nem vagyok elégedett akkor csak siman bármikor leléphetek és át valaki máshoz?


Köszi mindenkinek! :)

2023. júl. 26. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

En irtam minden hozzaszolast eddig :D

Es igen, barmikor valthatsz, viszont nem szivesen vesz at mas 30 het utan. Sőt nemelyik mar 24 hetnel is huzza a szajat. Szoval szerintem idoben menj, ha ugy erzed.

2023. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm szépen Neked a sok segítséget! :D
2023. júl. 26. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!