Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély, hogy farfekvé...

Mennyi az esély, hogy farfekvéses baba átfordul?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok, és az elejétől kezdve farfekvéses a babám. Az orvos szerint van még esély, hogy átforduljon, de egyre kisebb. Volt valakinél ilyen?
2010. okt. 14. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 30.héten derült ki hogy faros és már nem fordult meg.

Nagyon rövid volt a köldökzsinór,még jó hogy nem próbáltuk orvossal vagy otthoni módszerekkel megfordítani...!!

Császármetszés lett,a babám makk egészséges lett9/10-es apgarral én meg 3 napa alatt teljesen jól lettem:-)


Minden jót!

2010. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egyáltalán nincs elkésve. Akár a szülés előtt is átfordulhat, persze egyre kisebb a helye. Az enyém a 32. hétre fordult jó irányba, addig ahányszor csak nézték keresztben volt (még a 29. héten) is!
2010. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősömnek azt mondták császár lesz, mert far fekvéses, aztán a 36.héten megfordult, és normálisan megszülte.
2010. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 34. héten átfordult fejvégűből farosa,majd rá egy héttel vissza koponyavégűbe. :)

Simán tudnak még fordulni.

2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen fordult be, de már sok olyat olvastam akinél mondjuk a 37. héten. Csak nyugi. Még bőven befordulhat.
2010. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem aggódok :)
2010. okt. 14. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
a barátnőm 4150 gr kisfia az utolsó!! héten fordult meg,végül rendesen sületett.
2010. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tesóm még aznap reggel is farfekvéses volt, amikor megszületett. Születése előtt pár órával fordult meg.
2010. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A múltkor vártunk egy csajjal a rendelőbe, és medélte, hogy 38 hetes, és pár napja fordult fejvégűbe a babája, miközben a terhessége alatt, mindig faros volt.:) Van még ideje megfordulni, bár reménykedem benne,h. az én babám nem fog rossz irányba fordulni ezután.

29 hkm, fejes tökös babával.:)

2010. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!