Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan védekezzek az influenza...

Hogyan védekezzek az influenza ellen terhesen? Mit csináljak ha isten ne adja elkapom?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok.
2008. jan. 6. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Patikában kapható az ún. Aflubin csepp, ez megelőzi hogy elkapd. Ha mégis beleesnél, akkor Aszpirin-C pezsgőtabit szedhetsz, orrba-garatba Bioparoxot fújhatsz, láz ellen hidegvizes borogatás és sok sok citromos tea, plusz extra C-vitamin és kalcium.
2008. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Oscillococcinum nagyon jó megelőző homeopátiás szer, terhesen is szabad szedni. Ha mégis elkapod, ugyanezt kell szedni, csak nagyobb adagban.
2008. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is nem félj attól, hogy elkapod, mert ami az agyadban van, az be fog következni.

Lehetőségekhez képset kerüld a tömegközlekedést, öltözz fel rendesen, sokat moss kezet .

És ne félj, én sem fogom elkapni:-)

2008. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Coryzalia nevű homeopátiás szer nagyon hatásos, én is azt szedem és már jobban vagyok. Az első válaszolónak is üzenem, hogy terhesség alatt nem lehet extra c vitamint szedni, csak

ami a gyümölcsökben meg zöldségekben van, mert károsodást okozhat vagy ha megszületett a baba vitaminhiányos lehet a terhesség alatti túlzott c-vitamin beviteltől. Ezt a dobozon olvastam, biztos nem viccből írták rá, engem is nagyon meglepett.

2008. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nálunk az egész család bele esett a gyereknek 39 volt a láza. hát én ápoltam, az első 12 hétben voltam nagyon féltem,de szerencsére a vitaminok sokat számítottak.semmi baj nem lett. (gravida, c vit, sok-sok gyümölcs)
2008. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz műanyagot enni,akkor sok savanyúkáposzta és vöröshagyma.Méhésznél tudsz venni propoliszt.Ebből naponta 15-20 csepp.

Vöröshagyma és a káposzta teli van C vitamnban.A hagyma ráadásul gyulladáscsökkentő is, a propolisz,pedig levadássza a bacikat.Ha viszont lázas vagy,és nem csak egy kis hőemelkedés,akkor jobb lenne,ha felkeresnéd a háziorvosod.

2008. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Coryzalia, amit feljebb ajánlottak, valóban jó, de tüneti szer, csak akkor érdemes használni, amikor már beteg vagy. Az Oscillococcinum viszont a vírusfertőzés ellen hat (pontosabban aktiválja a szervezeted védekezőrendszerét), megelőzésre és kezelésre is jó. Mindkettő homeopátiás, terhesen is szedheted.
2008. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy híres orvos vitamincsomagjait szedem,és nagyon bevált.Tudott dolog,hogy az influenza is vírus,vírusra pedig nincs gyógyszer(ha lenne,már rég lehetne gyógyítani a kolerát,a madárinfluenzát).Amit antibiotikumot adnak,azt a legtöbbször a biztonság kedvéért adják(biztonságra biztosítást kötünk,nem gyógyszert szedünk),teljesen feleslegesen.Csak pénz kidobás,és még a szervezeted is mérgezed.A legjobbak a vitamin készítmények,hogy az immunrendszered minél ellenállóbb legyen.(sajna egy szem c-vitamin,vagy egy szem Centrum még nem váltja meg a világot)Persze ha bírod,akkor minél több c-vitaminban gazdag gyümölcs-zöldség,pl.tv-paprika,mandarin,narancs(csak vigyi,mert utóbbi 2 savat csinál)Ha elkapnád,kéz meleg mézes-facsart citromos tea,és be az ágyba sűrű szellőztetés közben.De ne gondolj rá,és nem lesz gáz,minden agyban dől el.Jó egészséget!
2008. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!