Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nincs igazán...

Normális, hogy nincs igazán semmi tünetem?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 5+2 napos vagyok, tehát nagyon az elején még.

Pozitív teszt utáni pár napban volt hányingerem, emelyegtem, de véget is ért, és annyi, hogy nincs igazán etvagyam. A mellem sem olyan érzékeny már.

Ilyenkor,,kéne " lennie más tünetnek már vagy oruljek, ha még nincs?



2023. aug. 1. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semminek nem kéne lennie, van akinek egész terhessége alatt semmi tünete, van aki 5-6 héttől végig hányja az első trimesztert, vagy akár tovább. Sőt olyan is van, hogy az első terhességnél semmi, másodiknál meg minden tünet, vagy fordítva.
2023. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 hétig semmi tünetem nem volt.Ettem ahogy szoktam , kicsit több étvággyal, jó formában voltam, semmim se fájt.Aztán a 6.héttől, hányinger, hányás, kevés étvágy.Szörnyű volt
2023. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen tünetem az volt, hogy nem volt semmi tünetem :))

Mensi előtt mindig szoktak lenni(pattanas, nagyobb étvágy, alhasi fájdalom)

2023. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az 5.héttől kb a 8.hétig heti 1szer 2szer volt hányingerem, de sosem hánytam. Ennyi tünetem volt, aztán ez is elmúlt :)
2023. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5 hetes vagy.

Nyugi.

2023. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, sem az elején, sem később
2023. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haaat hmmm

Az tunet h dinnyehasad lesz? 🤣

Mert kb ennyi volt.

2023. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam sem volt még nagyon az elején semmilyen tünet, maximum annyi volt a tünetem hogy 11 napig késett és előtte sosem fordult ilyen elő. 6 hetesen voltam először uh-n, semmilyen tünetem nem volt. körülbelül a 8.-9. hét körül kezdődött a hányinger, hányás, émelygés, sokkal érzékenyebb lettem bizonyos illatokra is, stb ...
2023. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok 4 hetes szóval szintén nagyon az elején vagyok, akár csak te. Nekem sem jelentkezett eddig semmi extra tünet csak annyi, hogy többet járok pisilni, meg nagyon puffadok..Néha-néha érzek kis feszülő és szurkáló érzést alul, de azt olvastam, hogy az normális addig amíg ezek a fájdalmak nem erősödnek.

Nekem több barátnőm is mesélte, hogy nem volt rosszullétük maximum elvétve a 6. héttől kezdve, de előtte semmi.

Remélem tudtam segíteni :) boldog babavárást és jó egészséget kívánok nektek.

2023. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!