Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nahyon nem leszek népszerű a...

Nahyon nem leszek népszerű a kérdésemmel, de dohányos kismamák, mennyire volt nehéz a leszokás??

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ha pozitív lesz a tesztem majd csak lerakom a cigit és kész. Iqost szívok amúgy. Tegnapelőtt teszteltem pozitívat. Én előtte a napokban volt hogy ittam is egy kis bort... 😳 Reggel elszívtam egy iqost. Azóta nem. De nagyon füstölnék😖 tudom hogy ki lehet ezt bírni, meg mindent a gyerekért, de borzasztó. Imádok cigizni. Ha pl vennék nikotin mentes iqosba való terméket, azt szívhatnám, vagy az is nagyon káros? 🙈 Kérlek szépen ne kövezzetek meg 😖😬

2023. aug. 4. 17:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az árára gondoltam, es hogy a gyerekre fordithatom. Azóta se szoktam vissza emiatt, pedig én is szívesen szívtam és néha megkívánom. 2 gyerek, a kisebb is mar 5 éves. De aztán eszembe jut, mennyi pénz, es NEM.
2023. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Na kérdező itt vagyok én! Iqost szívtam egy rohadt szar melóba ahol idegileg megöltek, babat akartam ezért nem leptem le, 1 évig nem jött előtte minden kutya fülét kipróbáltam és nem segített, aztán cigi helyett jött az iqos. Pozitívat teszteltem korán mentem dokihoz, stressz stressz hatan azt mondtak méhen kívüli stb. Így 1-2 elment a par hét idegőrlő várakozás alatt. De ahogy meg láttam a pici szívet dobogni, többet nem tudtam hozza nyúlni, k”rva nehéz volt , de nem lehetetlen. Kitartást, és boldog babavárást!
2023. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nagyon rosszul voltam tőle. Az volt az első tünet, hogy nem bírtam elszívni a cigimet. Ugyanúgy kívántam, de pár slukk után, már rosszul voltam tőle. A pozitív teszt csak egy plusz lökés volt. Ennek már 7 éve, a kislányom 6 múlt, van egy 3 éves öccse, azóta sem gyújtottam rá. Néha eszembe jut, főleg ilyen nyári estéken, mikor kint ücsörgök, de valahogy mindig sikerül lebeszélni magam róla. 😀
2023. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Már előtte is le akartam, de nem volt elég motiváció úgymond.

Pedig éreztem, hogy büdös, hogy büdös a ruhám, a kezem, a szám utána, undorodtam, hogy a fehér gél lakkom sárga volt a jobb kezemen stb, hogy drága, de mégse..

Aztán jött a pozitív teszt, és azóta egy db-ot se. Ennek már 2 éve, és a fentebbi okok miatt nem is fogok többet.

2023. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki ez a legjobb amit tehetsz.
2023. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%
Cukrot szopogattam, kb 2 hétig a glo helyett😁 Ennyi….itt szuszog mellettem a 11 napos kiskrapek, nem is érdekel azóta se pedig még van is itthon😂
2023. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!