Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nahyon nem leszek népszerű a...

Nahyon nem leszek népszerű a kérdésemmel, de dohányos kismamák, mennyire volt nehéz a leszokás??

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ha pozitív lesz a tesztem majd csak lerakom a cigit és kész. Iqost szívok amúgy. Tegnapelőtt teszteltem pozitívat. Én előtte a napokban volt hogy ittam is egy kis bort... 😳 Reggel elszívtam egy iqost. Azóta nem. De nagyon füstölnék😖 tudom hogy ki lehet ezt bírni, meg mindent a gyerekért, de borzasztó. Imádok cigizni. Ha pl vennék nikotin mentes iqosba való terméket, azt szívhatnám, vagy az is nagyon káros? 🙈 Kérlek szépen ne kövezzetek meg 😖😬

2023. aug. 4. 17:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon xar volt de miután megtudtam még elszívtam.aztan 1 cigit és ezzel elbúcsúztam :D

Mai napig rágyújtajék én is szerettem cigizni.Ez már 3 éve volt azóta született meg egy gyermekem.

"Nagyon nagy dohányos voltam "napi 1doboz 100as cigit simán elszívtam

Ne vegyél semmiet!!A nikotin mentes is nagyon karos nekik és asztmas is lehet ami lehet majd csak 6 evesen jön ki vagy 30 evesen..

Kitartas hidd el megéri ;)

2023. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%
#10! Oszt' mé'?Komolyan várom már, hogy valaki leírja, mi az, amitől az iqos károsabb lesz, mint a rendes cigi, mert ezt még csak gyikes Mariktól hallottam, de valahogy ennél több információt egyik se tudott adni róla.
2023. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

12,nézd meg a google-t ha tudsz angolul akkor még külföldi tanulmányok is vannak. Több benne a más milyen káros anyag,ráadásul a gyártó azt írja elég minden 20.-dik alkalommal tisztítani a készüléket, de kísérletek mutatták hogy MINDEN használat után kéne mert akkor kevesebb kátrány kerül a szervezetbe. Na ez meg a másik hogy kátrány is bekerul és mivel lightosabb az e-cigi nem érezni az erősségét úgy mint a sima ciginek, ezért azt hiszik nem károsabb és többet szívnak belőle.

Csomó új káros vegyi anyag is van benne arról még csak most kezdik kideríteni pontosan mekkora kárt okot( mert tutira okoz csak az a kérdés milyen problémát okoz).

2023. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%

#13! Kerestem, de továbbra is olyan tanulmányokat találtam, mely szerint az iqos kevésbé káros a sima cigihez képest. Egyébként nekem olyan van, amit egyáltalán nem kell tisztítani, kátrány sem keletkezik. Te most itt összevontál minden "cigipótlót" és összegyűjtötted a hátrányait. Pl.továbbra se tudod megmondani, mi az a "csomó új káros vegyi anyag". Vagy mondjuk a "többet szívnak belőle" igaz az Elfbarra, de nem azért, mert "lightosabb", hanem mert "nincs vége", mint egy szál ciginek, folyamatosan szívhatod, amíg el nem fogy. Ami egyébként Magyarországon illegális.

#12

2023. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha - ebből a szempontból - szerencséd van, jön hamarosan az egész napos émelygés, akkor már a cigi gondolatára is fel fog fordulni a gyomrod. Mire elmúlik, le is szoktál.
2023. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem használod jól a Google. Írd be az eszköz nevét pluszt q szót hogy káros,akár angolul. Nekem érdekes módon egyből kidobta. Egy előbbi válaszomban be is raktam egy linket.
2023. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%
#16, az ujszo.com blogja nem egy tudományos folyóirat. Egy - ha jól értem - vegyész leírja, hogy őszerinte mi milyen káros, de nincsenek benne konkrét tanulmányokra hivatkozások. Ilyet szerene a #14-es válaszoló. Nem véleménycikkeket.
2023. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

#16! Bocsi, a linked nem láttam, most megnéztem. A cikk egy katyvasz, nulla konkrétummal. Valóban nem ilyet szeretnék, hanem olyan valós tanulmányokat, amiket én is találtam, csak azokban azt állapították meg, hogy kevésbé káros, mint a sima cigi.

#14

2023. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
Leírják az egyetem nevet pl és ha ezt bírod meg az eszköz nevét máris kidob csomó mindent. Meg csak beraktam az első linket,nem fogok a kérdező helyett kutatni. Van jobb dolgom is😆 szerintem bőven káros ez is, meg a cigit is gyűlölöm. A sima cigit is betiltanám simán.
2023. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19%
#19! Ok.,én értem, de a kérdező kérdése nem az volt, hogy te mit utálsz.
2023. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!