Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz ctg eredmények?

Rossz ctg eredmények?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, akinek rossz lett a ctg-je? Az előző mérésnél végig aludt a babám, 80 körül volt a szívverése. Ébresztgetés után jó lett. Azelőtt pedig egyfolytában mozgott, tombolt. Ott vagy fél órán keresztül 180-200 között volt a szívverés, ami nagyon magas. Már majdnem ott tartottak. Aztán póz váltás után megnyugodott a baba, és beállt normálra a szívverése. Járt már így valaki? Nagyon félek.
2010. okt. 15. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szülés elött 12 órával lett rossz megismételtették és rá két órára is ugyanolyan lett aztán éjszaka már szabályos 5percesim voltak...


nekem nem aludt nem is mozgatták

2010. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt ilyen felküldtek pestre ott megint nézték egy 20 percig elaludt a bébi felébresztették valami rázós ketyerével utánna neki is felugrott és 5 perc múlva megnyugodott!ez a 36 héten volt és 41 hétre szültem egy makk egészséges kisfiút aki már holnap 10 hónapos lesz!!

Ne aggódj ha baj van úgy is tudják a dokik mit kell tenni!

2010. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon szerette a kislányom, hogyha háton feküdtem. Nagyon sok lett nekem is a szívhang. 180 körül. Mondtam is, hogy nem érezte szerintem így jól magát. Mondtam, hogy hagy ülhessek, és úgy tegyék rám. Úgy semmi baja nem volt, ezután csak annyit mondott a doki, hogy hát szülni is fekve kell majd. De utána mindig ülve csinálták, és semmi baj nem volt.
2010. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, szülés előtt nem sokkal lett rossz a ctg-m.

Reggel 8-ra mentem és kb. ugyanilyen értékek voltak amit te leírtál. Akkor a doki be is utalt a kórházba. Este már jöttek is az 5 perces fájások. Másnap estére meglett a fiam.

2010. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem császároztak 180-200-al. Az én babámnak nem ment leljebb, és már vajúdtam, de csak 2 ujjnyira voltam még akkor kitágulva. Dokim félt, hogy nem éli túl...
2010. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!