Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek nagyon rossz eredmények?

Ezek nagyon rossz eredmények?

Figyelt kérdés

12 hetes integrált vérvétel:

Kockázat a Down-kor előfordulására 1:3200

Kockázat a 18-as (Edwards-kor) előfordulására: kevesebb mint 1:50000


2009. nov. 19. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért is lenne rossz? A doki aki kiértékelte nem mondta, hogy rossz! Igaz? Nyugi!
2009. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne hülyülj!Ez tök jó!

A miénk 1/480(21 triszómia életkor alapján,és 1/10000 kor és szérum alkotók szerint)

és szintén 1/50000 volt ami szintén jó.

Ha azt írták :negatív,az jó

,ne figyelj a statisztikákra!!

2009. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kombinált tesztet csináltak nem?Egyáltalán nem rossz,negatív.De mért gondolod,hogy rossz?
2009. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondott senki semmit, mert csak a neten néztem meg, mert most jött az SMS.

Az van írva rá, hogy negatív.

De én eddig úgy tudtam, az a jó, ha minél nagyobb.Mondjuk lehet rosszul tudom. Ez meg ahhoz képest, hogy miket látok itt pl.: 1:100000 ,meg ilyenek, nagyon kicsi nem?

Azóta csak sírok.

2009. nov. 19. 13:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen kombinált volt. Elírtam.
2009. nov. 19. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne sírj, ez teljesen jó eredmény! Negatív az a lényeg, mindegy hogy másnak mennyi! Nem hülyeségből írták rá, hogy negatív.

Néha én is nagyon el tudok keseredni, ha túl sokat olvasgatok mindenféle történetet, ami persze nem happy end-del végződött és ez nagyon nem jó!!! Csak stresszelem magam! És most te is ezt teszed magaddal, ha nem olvasgatnál ilyeneket meg sem fordult volna a fejedben, hogy ez nem jó eredmény!

Fel a fejjel! :))

2009. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne sírj!!

Semmi bajotok!!!

Jó az eredmény tessék megnyugodni,és hallgattatni valami szép zenét a picivel.Ezt hallgassátok meg:

[link]

2009. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Nagyon megható, hogy így látatlanban is próbáltok vigasztalni.
2009. nov. 19. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
ne búsulj, ezek jó eredmények. Elvileg holnapra lesz meg az enyém, de önmagában amúgy se értékelhető, megvan hozzá a nyaki redő meg az orrcsont is, igaz? :)
2009. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!