Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek hogy terhes leszek ,...

Félek hogy terhes leszek , többi lent ?

Figyelt kérdés
Mai nap volt egy aktusom óvszerrel, elment bennem de az óvszerbe viszont mikor kivette akkor picit levolt csúszva róla és félig bennem volt ,úgy szedte ki az óvszert. Lehetek ettől terhes ? ( Láttam hogy az óvszer végén benne volt a sperma ,de így lehet belém is került )

2023. aug. 5. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű ha jól értem.
2023. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Picit rosszul fogalmaztam, elment bennem de óvszer volt rajta ,és mikor kihúzta akkor picit le volt csúszva a farokról, mintha a végét belőlem szedte volna ki ,de láttam hogy az óvszerben volt a sperma ,de most nagyon felek hogy esetleg teherbe estem, valószínűleg túlgondolom az egészet
2023. aug. 5. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elől a gumi nem szakadt ki akkor nem is ment beléd a sperma,hiaba maradt benned vagy csúszott le

Nekem is volt mar sok ilyen ,ezért hasznàlok már hüvelygyűrűt is (fogamz gatlo) + gumi a biztonsàg kedvéér

2023. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy terhes, erre garanciat vallalok! Ha megis akkor dijmentesen felnevelem a gyereket es is diplomaztatom! Nincs miert aggodnod!
2023. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen legközelebb is megtörténik, menjél ki megmosakodni!
2023. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Megmosakodni terhesség szempontjából lényegtelen. Ahová a spermiumok bejutnak, ott nem tud mosakodni... Mire megmozdul az ágyon, hogy elinduljon, már rég mindegy, mit csinál.
2023. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lilienke, és jó volt legalább neked is?
2023. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na kiderült már?

Jársz már terhestornára?

2023. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem lettem terhes
2023. okt. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!