Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek mellete ovszerral is védekezünk. De még is félek hogy terhes leszek? Valaki esett már igy teherbe

Figyelt kérdés
??
2015. aug. 21. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Több millióból egyszer biztos. De én úgy gondolom, hogy ha rendesen szeded a tablettát és még a gumit is rendesen használjátok hozzá, akkor jelenleg ennél biztonságosabb módszer a védekezésre nincs. Nem aggódnék egy percig sem. Önmagában egy is elég lenne, szóval, ha bármelyiknél hiba csúszik be, véletlenül, akkor is ott a másik, ami tökéletesen jól véd. Felejtsd el a témát és lazíts!
2015. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, életem során egyszer szedtem több, mint 4 évig fogamzásgátlót, aztán egyszer másfél évig. Csak önmagában gyógyszerrel védekeztünk, nem használtunk mellette gumit. És nem lettem egyszer sem terhes. Aztán a többi időszakban és jelenleg is, csak óvszerrel védekezünk a párommal és láss csodát így sem lettem terhes.

Egyszer voltam terhes, gyerkőc is van, viszont az teljesen tervezett volt, akkor nem védekeztünk egyáltalán és még úgy is több, mint fél évig tartott, mire összejött.

Szóval nem kéne már ennyire túlparázni a terhességet!

Ha szeded rendesen a fog. gátlót, odafigyelsz, hogy mik gyengíthetik a hatását és olyankor alkalmazol csak kiegészítő védekezést, akkor is védve vagy! Nem kell még pluszba gumi. Viszont ha gumiztok, akkor meg nem kéne fog. gátlót szedned és feleslegesen hormonokkal tömnöd magad! Mert mindkettő egymagában is megfelelő és előírásnak megfelelő használat mellett egymagában is igen nagyfokú védelmet ad!

2015. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos nem tudom miért vagyok igy rá parázva nagyon ciki és vicces a dolog
2015. aug. 21. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak ciki, nem vicces! ettől fogsz egész életedbe rettegni? kicsit durva. védekeztek! akkor meg mitől félsz? rendben ne legyen babád, ha nem szeretnéd de nem kell ettől rettegned betegesen egész életedbe
2015. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem annyira bejött a yasminelle, nemhogy a szedése közben nem estem teherbe, de utána bő egy évig teljesen meddő lettem, azaz nem volt ciklusom, híztam tőle 2 hónap alatt 10 kilót, sport és helyes táplálkozás mellett, azóta se tudtam leadni. Tönkre vágta a hormonháztartásom, az agyalapi mirigyem, mivel arra hat. 3 havonta már nem yasminelle-re fizetek 7.000-et hanem endokrinológusra, aki azt mondja nem tud mit kezdeni velem, de az emiatt fellépő pm alulműködésem, illetve t3 rezisztenciámat NAGYJÁBÓL tudja kezelni. Így már nem vagyok meddő, sőt jelenleg kismama vagyok, de nagyon megbántam, hogy szedtem fogamzásgátlót, zavar és az a 10 kiló plussz. Hallgass rám, inkább ne szedd, nem biztos hogy rád így hat, de nem én vagyok az egyedüli, aki megbánta, lesz valami mellékhatása, amit az orvosok tagadnak.

29N

2015. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!