Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan émelygek, ezt...

Folyamatosan émelygek, ezt hogy egyeztessem össze a munkával?

Figyelt kérdés

Még csak az első hetekben járok, de folyamatosan émelygek. Hétvégén jó, mert ledőlök, meg alszom sokáig, de amúgy csak úgy érzem, vegetálok. Napközben jobb lesz a helyzet.


A munkahelyemen csak később szeretném elmondani, hogy babát várok, de így nagyon kellemetlen lesz dologzni. Home officeban vagyok, de folyamatosan együtt dologzok valakivel videóhívásban, így nem tudom azt megtenni, hogy ledőlök egy fél órára és utána folytatom. Ezért gondoltam arra, hogy beszélek a főnökkel, de mégis mit mondjak neki? Hogy betegszabit nem akarok kivenni, de minden nap eltűnnék 1-2 órára, amíg jobban nem leszek? Elég megvalósíthatatlannak tűnik..


Ti hogy oldottátok ezt meg?


2023. aug. 6. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16. héten mondtam el a cégnél. A főnökömnek 9 hetesen, mert veszélyes helyen dolgoztam részben, értse hogy miért tartom távol magam bizonyos dolgoktól. Bár nálunk volt olyan viszony, hogy bárhogy is alakult volna, tudtam hogy nem lesz semmilyen negatív következménye. Jófej volt, tartotta a száját, amíg hivatalosan be nem jelentettem. A 7. héttől a 14. hétig émelyegtem állandóan. Ha reggeliztem az volt a baj, ha nem, akkor az. Állandóan rosszul voltam. Nekem segített, hogy tereli a munka a figyelmemet a "nyomoromról". Sokkal jobban lerobbantam hétvégén, amikor megtehettem, hogy "összeessek". Mindig ebéd után zuhantam meg. Akkor volt egy fél óra, amikor magamra csuktam az iroda ajtót és hunytam egyet az asztalnál. :D Ha nagyon rosszul voltam, akkor hazamentem korábban, a telefonokra válaszoltam, de ennyi. Az én munkakörömbe szerencsére ez belefért. Nekem segített, hogy tartanom kell magam. Most a másodikkal sokkal nehezebben viselem a dolgot, mert még itthon vagyok a nagyobbal. Tudnék dögleni, de nem tudok.
2023. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is elmondtam a kozvetlen főnökomnek 6 hetesen. Igy ha reggel kesobb mentem be akkor tudta hogy miert. Nem kellett külön szólnom sem.
2023. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira szégyellem, ha valamiért azt szeretném, hogy kivételt tegyenek velem. Nem merek ilyet kérni, azt érzem, hogy nincs jogom hozzá.
2023. aug. 6. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy kivételt tegyenek. Csak értsék, hogy miért vagy lepukkanva és ha menned kell, hát menned kell.
2023. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanazzal az egy emberrel dolgozol vagy mindig mással? Ha eggyel, akkor vele nem tudod megbeszélni, hogy időnként nem tudsz 100%-ot nyújtani?
2023. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!