Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Suprax 200 mg antibiotkumot...

Suprax 200 mg antibiotkumot terhesen ..???? Urulogus irta fel tudja hogy várandós vagyok 2 trimeszter. De én nem hallottam még erről a gyógyszerrel . Szedett valaki ilyet terhesen és nem lett baj???

Figyelt kérdés

#terhesség #Suprax #antibiotkum
2023. aug. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény urológus minek tanult ha a gyakorin jobban tudják mit lehet szedni terhesen!
2023. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi szedheted nem kockáztatná egy orvos se azt hogy bajotok legyen. Nagyon figyelnek a terhes nőkre bízz benne!
2023. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmelwisz egyetemen voltam egy urulogiai Adjunktus orvos vizsgalt! Csak én nagyon nem nem vagyok kibèkülve az antibiotkumokkal ezert voltam Kivancsi tapasztalatokra hogy ől szedtek e terhesen
2023. aug. 8. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan, hogy URULOGUS!!!!!!!!

UrOlÓgus, a jóisten áldjon meg, urológus!!!

És igen, szedheted, azért írta fel az orvos.

Hát, pedig ha egészséges babát szeretnél, akkor qrvagyorsan békülj ki az antibiotikum szedésének gondolatával, és ne a hozzád hasonlóan ügyes körmösJucik "tapasztalataira" alapozzál...

2023. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben jól van nyugodjál mar le 🤣🤣🤣🤣 jeszus…😂
2023. aug. 8. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
M..a jesszus ssz...
2023. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csicska SOTE-s adjunktus nehogy már jobban tudja nálad!!


Amúgy az ilyen emberek miért járnak orvoshoz, de komolyan?

2023. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!