Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X epil tapasztalatok?

X epil tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A menstruációm elég rendszertelen volt, az utóbbi időben kezd beállni. Ovum időpontját sajnos nem tudom. 5 napja késik, ha az utolsó ciklusaim nézem akkor még több. Késés első napján csináltam egy facelle tesztet, ami negatív lett, mai nap pedig egy x epilt (bár nem első vizeletből mert napok óta felébredek hajnalba mosdót látogatni) amin időn belül a teszt csík helyén egy fehér vastag vonal jelent meg, a szélén egy nagyon halvány rózsaszín vonal. Járt màr így valaki?

Illetve tervezek egy predictor tesztet csinálni, ha van baba már mutatja akár délutáni vizeletből is?

Vagy várjak reggelig?



2023. aug. 17. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a predictor már a nemvárt napján délután olyan erős pozitív lett, hogy kiverte a szememet. Annyi, hogy előtte nem ittam és pisiltem 2 órán át, így elég koncentrált lett a hcg.

Az xepil nem érzékeny teszt, 25-ös, nekem majdnem 2 hét késéssel is keresni kellett a vonalat, pedig addigra szívhang is volt, orvos is megerősítette.

A fehér vonal csak a reagens helye, ha fehér, akkor negatív, de azért a helyedben megismételném pár nap múlva érzékenyebb teszttel.

2023. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tudod az ovu-t, akkor valószínűleg nem is késik, hanem később volt ovu és ez egy hosszabb ciklus.
2023. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem csalódtam az xepilben.

Pont tegnap lőttem el egyet (megnsugtatasképp, hogs nem vagyok terhes 😅)

Mind a 3 terhességem a késés napján erős pozitívan jelezte. Hibás tesztet még nem fogtam ki.

Mikor a 2.terhességem elhalt, műtöttek, doki javaslatára xepillel követtem, hogy mikor ürül ki a hcg. Akkor is jo volt.

2023. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!