Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama közöttetek...

Volt olyan kismama közöttetek akiknek nem volt állandó pisilési ingerük? 30. hét után sem?

Figyelt kérdés

Nem aggodalomból, csupán információ szerzés céljából teszem fel a kérdést. Valóban érdekel.

Én személy szerint soha nem tapasztaltam ilyet. Mindig normál időközönként pisilek. Éjjel naaagyon maximum 2x kell kimennem, de gond nélkül alszom végig az éjszakát is. Nektek hogy volt ez? Volt másnak is ilyen pisi mentes terhessége?



2023. aug. 22. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem max 1-2 ilyen estém volt. Amúgy nem volt jellemző rám, pedig 41. hétig vittem.
2023. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állandó inger inkább húgyúti fertőzés miatt lenne.

Gyakoribb az más, de ez meg terhesen és nem terhesen is főleg a folyadékpótlástól függ.

A végén ha leszáll a has folyamatos lehet a nyomás a húgyhólyagon, de 30 hetesen én se tapasztaltam még meg, csak később.

Úgy 34 hetes kortól kezdve látogattam csak a mellékhelyiséget éjszaka, általában 1x, addig szinte sose keltem fel arra, hogy nekem pisilnem kell pedig sose ittam keveset, sőt.

2023. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éjszaka plusz egyszer megyek pisilni, de ezen kívül semmi extra, 5 percet nem bírok ki pisilés nélkül tapasztalatom nem volt. Második baba, 37 hetes vagyok.
2023. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt, ugyan annyit jártam pisilni mint előtte, maximum 1 alkalommal többet.
2023. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egyik terhességnél sem.
2023. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem jártam többet.

Csak az éjszaka változott 1-2x keltem pisilni előtte sosem. De napközben nem,a vége felé sem (41.het)

2023. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 34-36.ik hét körül kezdődött a durva szaladgálás, egy éjszaka folyamán óránként kell mennem.Napközben nemjárok ennyiszer csak ha sokat talpalok és nyom a baba. Viszont én estére mindig többet iszom.
2023. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első fiamnál nem volt több mosdóba járás. Éjszaka se mentem ki soha. Most a másodikkal talán többször megyek de éjszaka még mindig nem kelek fel miatta, és hallomásból a többi kismama sokkal sokkal többet jár mosdóba mint én (23hetes vagyok most)
2023. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2x voltam terhes, egyiknél volt 1 napig a 30.hét körül, pont a nyaraláson.
2023. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én napközben semmit nem vettem észre, a végén pedig éjszaka mentem ki 1x, de szinte fel sem ébredtem közben. 😀

Most a szoptatás alatt sokkal rosszabb, iszok sokat, hogy legyen tejem, így természetesen sokat is járok pisilni. Itthon nincs is ezzel baj, de ha sétálni vagy egyéb programra megyünk, akkor már előre gyomoridegem van, hogy hol fogok tudni pisilni, oda be tudok-e menni babakocsival vagy hova tudom tenni addig a gyereket, mi van ha elalszik, akkor ébresszem-e fel azzal, hogy becűgölöm valami pláza wcbe... Terhesen jobban bírtam volna 😀

2023. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!