Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vékonyan lett terhes,...

Aki vékonyan lett terhes, szülés után mennyit fogyott, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

28 kilót hiztam

60 kg-ról indultam, nagyjából 6 hónap alatt ment le teljesen diéta nélkül

2023. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

70 kg-rol indultam,85 kg-val mentem szülni.

75 kg-val jöttem haza a kórházból.

Szoptatasasi idő alatt(10 honap)lefogytam 55-re.

17 hónapos a fiam és most vagyok 65 kg,szóval kevesebb mint terhesség előtt.

Ezt a súlyt egyenlőre tartom.

2023. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
45 ről indultam (anorexiám volt), majd plusz 30 kgmal mentem szülni. Xxs ruhából xl lettem. Nem mertem lemérni magam csak mikor m méret lettem (6 hónapos volt a gyerek). 65 kg vagyok. 55 ig szeretnék lemenni nem eszek csokit nem tömök magamba gyorskaját de egyszerűen nem tudok fogyni.
2023. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
42 kg voltam (genetika, mindig ilyen vékony voltam), reméltem terhesség alatt/után lesz valami változás, de csak a hasam nőtt, kb 15 kg volt rajtam, 2 hónap múlva mértem magam először, ugyannyi voltam mint szülés előtt
2023. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiinduló súly: 58 kg, szülni mentem: 71,5 kg, utána 2 hét múlva megint 58 kg voltam, csak más testösszetétellel. Kevesebb izomtömeg és óriás mellek 😁
2023. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57 voltam, 12t hiztam, kórházból haza érkezve 60 voltam. Aztán 1-2 hónap múlva 55 és azóta is.
2023. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 64-el indultam, 175 cm magasságomhoz, magamhoz képest izmosan. Most az 5. hónapban tartok 68 kg-nál, kíváncsi vagyok hol lesz a vége. 😁 Próbálok azért könnyítve edzeni hogy izomtömegből ne veszítsek és sokáig maradjak aktív. Eddig csak a hasam jött előre, minden más ugyanolyan maradt.
2023. szept. 6. 08:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Amit énnnagyon bánok hogy össze vissza zabáltam szó szerint. Ha mégegyszer terhes leszek és sikerül leadnom a felesleget biztos fogyelni fogok arra mit eszek. A csoki nem csak az alakomra de a fogaimra is ráment.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot most hogy jón a karácsony hiába leszel kívános csak mértékkel egyél mindemt! Rettenetesen megviseli az embert a sok sulyfelesleg mind lelkileg mind pedig testileg

2023. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi gyorsan írtam nem jó a helyesírás.
2023. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello! Én 57 kg-mal lettem terhes, 74 kg-ra híztam durván. Az 57et elég hamar elértem, már 2-3 hónap után. Ami viszont borzasztóan zavar, h a koldokom be van esve, es felette gyűrött a bőröm. Most jarok szetnyilt hasizom regeneralo tornara 4 honappal szules utan es utalom latni, h meg mindig erotlen plottyedt a hasfalam, nem tudom fesziteni. A bőröm is meg van nyulva szerintem, össze vissza gyurodik torna közben, plusz amit a koldokomrol irtam is szerintem erre utal... Viszont kozben egyre csak fogyok el, mert mar 55,6 kg vagyok. Anyukam szerint ez megoldodik később, nála is igy volt de en most nagyon rosszul erzem magam emiatt :( plusz hiaba mutat keveset a merleg en vaskosnak erzem magam
2023. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!