Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 24 hetes terhesen szorosabb...

Ha 24 hetes terhesen szorosabb merevìtős melltartòt hordok,akkor az àrtalmas?

Figyelt kérdés
Vagy ez majd kèsőbbiekben lesz kàros,mikor indulna a tejem?Majd akarok ùjat venni,ami nem szoros,csak mèg nem jutottam el oda,mivel itthon ülök veszèlyeztetett terhessèg miatt.Most is csak a szomszèdba tesòmèkhoz akarnànk menni sütögetni.Gondolom a babàt nem bàntja,ha ott felül feszül a merevìtett rèszènèl,viszont nem akarom,hogy ott elzàrodjon valami😅

#Feszes melltartò
2023. szept. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem ártalmas.
2023. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem ártalmas, nem zár el semmit. Akkor se káros, ha beindul a tejed. Max kényelmetlen, de nem veszélyes se rád, se a magzatra.
2023. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem semmi káros nincs benne, csak baromi kényelmetlen tud lenni.

Mondjuk én végig merevítőset hordtam, mert a szoptatós melltartók a nagyobb melleimet sehogy nem tarották szépen...emberek közé meg menni kellett ugye. Simán szoptattam szülés után. Egyedül a szoptatós időszak elején, mikor ömlött a tejem, akkor nem bírtam elviselni a merevítőset, de később màr simán.

2023. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem. De kénylemetlen. Inkább vegyél egy mérettel nagyobbakat amint tudsz, mert komfortosabb 🙂. Szoros semmiképp se legyen, az alapból nem jó, nem ajánlott. Én végig merevítőset hordtam, szoptatás alatt is, csak nagyobbat (nagyobb kosárméret kellett). 2,5évig gond nélkül szoptattam. Tejbelövelésnél lehet gond, ha "leszorítod" egy szűk melltartóval, mert becsomósodHAT, fájni fog. (Amúgy is, amikor belövell az feszül, de szűkben jobban).
2023. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!