Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függ az életkortól, hogy ki...

Függ az életkortól, hogy ki hogyan viseli a terhességet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy fiatal huszon pár éves jobban, míg egy idősebb, mondjuk 35 körüli nehezebben, mivel több problémája adódik a várandósága során. Van ilyen összefüggés? Elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem az elméleti részére. Köszönöm!
2010. okt. 17. 01:19
 1/8 anonim válasza:
Véleményem szerint egy huszonéves könnyebben viseli, mint aki mondjuk negyvenen túl van már. De emberfüggő.:)
2010. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam aki 16 évesen szült, mondta, hogy mikor szült és jöttek a fájások, akkor amennyire csak tudott kiáltott, amire meg azt mondta az orvos, hogy hagosabban kiabál mint az idősebbek
2010. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


2 hónapja szültem a 3.babát 38 évesen. Semmivel sem volt problémásabb a terhességem, mint az előzőeknél. A legvégén simán fel tudtam kelni fekvő helyzetből, míg a másik kettőnél csak ”kecmeregtem”, pedig híztam 16 kg-t.A szülésem is a legszebb, leggyorsabb volt. Mondjuk lehet, hogy a 2 nagyobb miatt nem is figyeltem annyira a problémákra…

2010. okt. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! 39 evesen vartam az elso babam es majdnem 40 voltam mar, mikor megszuletett. Teljesen problemamentes terhessegem volt. Tulsullyal indultam, de csak(!!) 12 kilot szedtem fel. Nem volt gondom se a cukorral, se a vernyomassal, abszolute semmivel. Igaz a majdnem programozott csaszarba a korom is beleszamitott, de vegul a baba hamarabb jott a vartnal, bar igy is csaszar lett. Annak meg, hogy korabban jott, szerintem nem volt koze a kornak.
2010. okt. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nem a kortól, hanem az egészségi állapottól függ.
2010. okt. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen emberfuggo!25 eves voltam az elsonel es most 27 evesen 23 hetes ,alapvetoen a hegyet is elviszem a hatamon,de...ha terhes vagyok mintha nem is en lennek hanem egy rakas sz@r...Mindentol rossszul vagyok,ajuldozom,semmi ,de semmi teherbirasom sincs :-(
2010. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kortól függ...Az első babámat 22 évesen szültem, akkor még nem volt ennyi tájékozódási lehetőség, mint ma, csupán néhány könyv. Semmi problémám nem volt a terhesség alatt, pedig még Rh negatív is vagyok... Aztán a jött a 2 középső, akkor 25 és 28 voltam...mindkettő problémamentes volt. A 4. babánál meg már 36 voltam. Még az előzőknél is jobban viseltem a terhességet. Nem híztam semmit, könnyen mozogtam, az egész háztartást, a kertet én csináltam végig

a szülés is könnyű volt, de ezt mindegyikre elmondhatom...

2010. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Tanulságosak voltak.
2010. okt. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!