Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem ma a babát. Baj lehet?

Nem érzem ma a babát. Baj lehet?

Figyelt kérdés
19 hetes 1 napos vagyok és tegnap egész nap éreztem (először mozdult meg végre tegnap, addig semmit nem éreztem) ha rátettem a kezem a hasamra a pici rúgàsokat. Ma viszont semmi. Figyelgetem reggel óta, de hiába fekszem úgy ahogy tegnap mikor éreztem, semmi. Első baba,és én meg elég parás vagyok. Vajon baj lehet a picivel? Vagy miért volt tegnap annyira aktív, ma meg semmi?
2023. szept. 17. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez 19 hetesen ilyen.
2023. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem a 18.hétben megmoccant 3x két nap alatt majd a 19 hétben semmi.Nem paráztam rá különösebben.20 héttől elkezdett állandóan mozogni.Vannak napok amikor aktívabbak és vannak napok amikor nem.Nyugi a 20-21 héttől mindennapos lesz és nem csak akkor amikor fekszel.No para.Kitartást és boldog babavárást
2023. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes! Csak olyan fura, hogy tegnap akárhányszor feküdtem le, hogy megtapogassam , mikor mozog, mert hát nekem ez akkora élmény volt, szóval mindig produkált is ha mást nem egy rúgást. És azt hittem első babásként nulla tapasztalattal, hogy na végre elkezdődött és minden nap ilyen lesz. És ma hogy semmit nem érzek, azért nem vagyok nyugodt, mert nem értem, hogy hogy lehet, egyik nap ilyen másik nap olyan. De remélem, a jövő héten már tényleg mindennaposokkà válnak a mozgások, mert engem az nagyon megnyugtat.
2023. szept. 17. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság hogy a 20.hét körül 16-20 órát töltenek alvással. Lehet h megmoccant ugy hogy azt érezni is lehet csak pont aludtál vagy pont főztél és nem figyeltél oda.Nyugi minden rendben lesz 🩷🫶
2023. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 24 héttől kell érezni a mozgást minden nap.
2023. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. Csak már olyan türelmetlen vagyok ☺️.
2023. szept. 17. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nyugi jelentkezni fog.Majd a bordád is kirúgja ahogy nekem mondogatják az ismerősök :)
2023. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze nem a 20.héten hanem mondjuk a 30.után
2023. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a 22. Hétig nem éreztem. Nyugi nincs baj!
2023. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg mindenkinek. Tegnap este párszor éreztem megint, aztán ennyi. Ahogy ismerem magam úgysem tudok ám addig teljesen megnyugodni, míg jövő héten kedden nem látom az ultrahangon.
2023. szept. 18. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!