Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem ma a babát. Baj lehet?

Nem érzem ma a babát. Baj lehet?

Figyelt kérdés
19 hetes 1 napos vagyok és tegnap egész nap éreztem (először mozdult meg végre tegnap, addig semmit nem éreztem) ha rátettem a kezem a hasamra a pici rúgàsokat. Ma viszont semmi. Figyelgetem reggel óta, de hiába fekszem úgy ahogy tegnap mikor éreztem, semmi. Első baba,és én meg elég parás vagyok. Vajon baj lehet a picivel? Vagy miért volt tegnap annyira aktív, ma meg semmi?
2023. szept. 17. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki hogy 28 hét után kell figyelni a magzat mozgást. Addig lehet nem is érzed minden nap.

Én először pl 21-22 hetesen éreztem de akkor sem minden nap vagy nem úgy ahogy előző nap.

Most 30 hetes vagyok és még mindig máshogy érzem a mozgást néha.

28. Héten viszont érdemes elkezdeni a mozgás szamlalast. 2 órán belül legalább 10 mozgást kell érzékelni.

Nekem ez kb 1 percen belül megvan ha éppen az aktív órákat veszem figyelembe.

Különben majd megismered a babád mozgását. Észre veszed mikor élénk és mikor pihen.

2023. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ☺️!
2023. szept. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!