Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és 2 hete...

23 hetes vagyok és 2 hete állandóan izzadok, még klímás helyiségben is folyik rólam a víz, és ég a fejem. Megőrít ez, kismamák normális? Mit tudtok ellene tenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis, a hormonok okozzak.

Szerintem nalam fazosabb ember nem letezik. Ertsd ezt ugy, hogy nyaron a 35 fokban ejjel 2 takaroval, es zokniban alszok.


Ehhez kepest a terhesseget vegig izzadtam, allandoan melegem volt. Belulrol egy futotest van bennem, ugy ereztem.


Teljesen normalis, a terhessegben a verzesen es eros gorcson kivul MINDEN normalis.

2023. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És tudtál valamit tenni ellene esetleg?
2023. szept. 18. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a második terhessegem volt ilyen, az első és harmadik nem. A másodikkal novemberben jártam Nst-re, minden kismama már kabátban, sapkában, sálban és meg kigombolt vékony kardigánban alatta rövidujjúval. Állandóan izzadtam és nem éreztem a hideget. Pedig alapból fagyos vagyok. Férjemmel mindig viccelödtünk hogy egy kis farkasember nő bennem. A kisfiam azóta 3 éves, és állandóan forró mindene és izzad. Éjszaka mi már takaró alatt vacogunk ő rövidujjús pizsiben izzad.
2023. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem tudtam, raadasul vegig dolgoztam noverkent korhazban ( kulfold), ahol bent eleve meg lehet sulni. Hideg viz, hideg juice, jegkrem :)
2023. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es erdekes, amit a 2. ir, az en fiam sem fazos.
2023. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én is ezzel küzdök. Én egyébként se vagyok fázós, de terhesen elmebeteg módon melegem van. Én bugyiban flangálok a klímás lakásban, és várom, hogy jöjjön a hidegebb idő. Annó az első fiam télen született és én is trikóban (!!!!!) jártam nstre, meg kisgatyában, míg minden normális ember kabátban volt. Szerencsére ez elmúlt szülés után. Úgyhogy most a másodikkal is már csak a végét várom, mert aránytalanul melegem van folyamatosan. (28 hetes vagyok)
2023. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én borzasztóan fázós vagyok, a férjem meg nagyon jól bírja a hideget. Próbálom a lehető legkevesebbet használni a klímát, épp csak hogy ne folyjon rólam a víz, de néha így is látom, hogy a férjem pulcsiban üldögél a házban. 😅 Szerintem ezzel nem lehet mit csinálni, nekem legalábbis 2 terhesség alatt nem sikerült. Utána elmúlt.
2023. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!