Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudjam, hogy minden...

Honnan tudjam, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Harmadik baba, de 5. terhesség. Az egyik a 12. heti uh-n derült ki, hogy nem él, a másik a 26. héten halt meg.

Nos, pénteken lesz a genetikai.

Rettegek.

Honnam tudhatom, hogy minden rendben, hogy ne rettegjek?


2023. szept. 20. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Borzalmas, ami veled történt, őszinte részvétem. Kiderült az ok bármelyik terhességnél?
2023. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amelyik a 12. héten derült ki, ott progi hiány volt az ok. Azt most kapok az elejétől.

A 26. heti veszteséget nem tudták mivel magyarazni... volt aki szerint a Pfizer volt az oka. Nem tudom

2023. szept. 20. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, mint elterelni a figyelmedet zenehallgatással, olvasással, filmnézéssel, kellemes, hasznos tevékenységekkel, illetve kibeszéléssel, ha van, aki meghallgat újra és újra.
2023. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni.

Pfizert pedig én is kaptam.Egeszseges gyerekem született.

Sajnálom ami történt,kitartást.

2023. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es, nem orvos mondta ezt, csak spekuláció volt laikusoktól. Tethát nem vennék rá mérget, hogy ez volt az ok. Járok amúgy gyászterápiára, sajnos nem nagyon érzem, hogy segít. Az idő fog.

De ettől függetlenül félek. Nem betegesen, de minden vágyam,hogy most rendben legyen minden.

2023. szept. 20. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben lesz,ne félj.
2023. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!