Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki letudná olvasni mi van...

Valaki letudná olvasni mi van írva a képekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem mondott semmit a doki mi mekkora, petezsak, van e szikholyag stb semmit. Csak hogy menjek vissza ket het mulva.

[link]



2023. szept. 20. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
6hét 2 napos vagy. Elvileg 13,9mm a petezsák, de akkor minek a hossza 9,06?🤔 Fogalmam sincs.
2023. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Engem is ez zavar. Mi a tököm 9 mm? Minek a hossza? Azt se mondta van e szikholyag semmi..
2023. szept. 20. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezt azért nem hiszem el, hogy, semmit nem mondott. Egy leletet is kapnod kellett. Egyébként nincs szád, hogy kérdezz? Ott vagy egy orvosnál, aki megvizsgál, szótlanul ültök egymás mellett?? Ugyan már.
2023. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem. Elmondta ket het mulva menjek vissza, mert szivhang meg nincs. Megkerdezte mikor volt mensim utoljara. Mire vigyazzak, mit szabad mit nem. Adott egy csomo beutalot, a fotokat de leletet nem…
2023. szept. 20. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eeszt???
2023. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Orbán Győző bt? Na, vitya faterjának rendelőt is vettünk?
2023. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

GS - gestational sack=petezsák 13,9 mm

A 9,06 az valószínűleg másik irányból mérve a mérete, mivel az UH gép 2D-t mutatja, a petezsák pedig egy 3 dimenziós dolog.


Azért nem mondott semmit, mert még nem biztos semmi, de nem akart megijeszteni. Ekkora petezsákban kellene már lennie szikhólyagnak, most hogy az van vagy nincs ilyen minőségű fotóból nem látszik, de ugye neki élőben látnia kellett hogy van vagy sem.

Hosszú 2 hét lesz, de kitartást, bízz benne hogy 2 hét múlva már ott fog dobogni a kicsi szíve.

2023. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt nem ertem hogy en nem veszem biztosra amig nincs embrio, de o mar elkuldott vervetelre, vedonohoz, mar a 12. Heti ultrahangra is megirta a beutalot a korhazba..

Nem tudom, de banom hogy ilyen hamar elmentem hozza… varnom kellett volna meg 1-2 hetet😔

2023. szept. 20. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy olvasom hogy 10 mm-nel mar lehetne latni szikholyagot. A kepbol sokat nem latok sajnos. Hany hetesnek kellene lenned?
2023. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Minden rendben lesz! Kitartást erre a 2 hétre, tudom klisés, valamivel próbáld elütni az időt.


Eeszt-ben nézted? Ahogy az #5 javasolta. Ott fenn kellene lennie au ambuláns lapnak / leltetnek:


[link]

2023. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!