Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Deadalont lehet szedni terhese...

Deadalont lehet szedni terhesen ha a B6 vitamin nem használ semmit se? 8. Hét

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Termékenység, terhesség és szoptatás

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.


Terhesség

A terhességre vonatkozóan nincsenek adatok. Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett.


Ügyeletes gyógyszertárat (vagy nagyobb gyógyszertárat, ami még nyitva van) hívj fel ha az orvosod nem elérhető, ők megmondják, hogy van-e jobb alternatíva, ill. hogy mennyit/hogyan szedd ha szedheted.

2023. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem két nőgyógyász is nemet mondott rá.

Olvastam pár helyen, hogy valaki szedte, de inkább az orvosoknak hiszek, mint nevüket, arcukat nem vállaló kommentelőknek.

2023. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felírta a nőgyógyász, de nem az első trimeszterben, viszont nem használt semmit.
2023. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nemet mondott a nőgyógyászom rá.
2023. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es, 4-es: és mit ajánlott helyette?
2023. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5.

Lóf*szt se. 😂

Ki is akadtam, hogy nem igaz, hogy 2023-ban nincs erre semmi tuti biztonságos, de nincs...

Ilyeneket tanácsoltak, hogy iszogassak hideg kólát, citromos víz stb, de ki kell bírni.

Mindkétszer ezek valamennyire segítettek, de nem csodaszer.

2023. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Pedig lehet szedni.

B6 vitamint, Daedalont, sőt, Cerucalt is, ha tényleg vészes hányásod van.

2023. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. Nagyjából,mint a 6-osnak. :D Elég sok ismerősömnek volt hányása,különböző nőgyógyászhoz jártunk,de ők sem szedtek rá semmit. Nekem ez többet elmond,mint hogyha itt valaki azt írja,hogy lehet. Viszont ez nem vészes hányás,napi max 2-3 volt nálam,de viszont ha szedtem volna bármit,akkor 16 hétig gyógyszerezhettem volna magam,mert hánytam sokáig,30 héttől is. Savcsökkentőt így is szedtem félidőtől újra,az sem hatott igazán.
2023. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!