Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon méhen kívüli terhesség...

Vajon méhen kívüli terhesség lehet ?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl reagálom, de nagyon aggódók első baba. Nincs olyan tipikus tünetem, ami rosszat jelezne, kivéve az enyhe alhasi fájdalom és néha derék fájdalom. Olvasgattam és nekem 3-4 hónapja volt gyulladásom/hüvely gomba, az sikeresen kezelve lett, de ugye írtak hogy az is növeli az esélyeket, a nőgyógyászhoz csak jövőhét végére kaptam időpontot, pedig előző héten kertem, amint megtudtam hogy a teszt pozitív. Mit lehetne tenni hogy kevésbé aggódjak vagy hogy megvizsgáljanak valahol?

2023. szept. 25. 11:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat!!!
2023. szept. 25. 20:01
 12/18 anonim ***** válasza:
Az enyhe alhasi görcs,mintha meg akarna jönni,normális.Nekem volt méhen kívülim,nem is tudtam higy terhes vagyok,szoltattam,minden hönapban megvolt pontosan.A legtipikusabb tünet az erős végbéltáji fájdalom,de nekem erős gxorszáj fájdalmam volt és alhasi szúrás(olyasmi mikor futsz és beszorul a levegő)émelygés,hidegrázás.Pl nekem enyhe vérzédem volt és nem barna hanem élénkpiros.Nyugodj meg,nem lesz semmi gond,de gondolom azöta kiderükt hogy minden ok
2023. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem derült ki, holnapután megyek elsőnek csak így kaptam időpontot. Azóta már megnyugodtam a pozitívra koncentrálok, amíg nincs Barnazas vérzés vagy erős görcs addig nem aggódók. De koszonom a válaszodat
2023. okt. 4. 12:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2023. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam az orvosnál, méhen belül van és volt szivhang, kb azzal egyidőben kezdődött a hányinger émelygés, ami most is van, remelem mostmár minden rendben lesz köszönöm a válaszokat :))
2023. okt. 10. 18:28
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szuper,örülök!:)
2023. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!Most már nyugodj megcsak pozitívan😊
2023. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásként nézd az Alien sorozat filmjeit... 👹
2023. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!