Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak tünetei a méhen kívüli...

Vannak tünetei a méhen kívüli terhességnek?

Figyelt kérdés

Nem védekezünk a párommal,ha esetleg be sikerülne a baba nem lenne gond,tüneteim vannak,mint pl.hányás/hányinger hirtelen jövő fáradtság,gyomor égés,szinte mindentől és a semmitől is.

Viszont a menzszem nem késett legutóbb és a teszt negatív,de pár napja barnás pecsetelo vérzést tapasztalok.


2023. aug. 9. 11:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve a gyakori vizelés,és a puffadás jobban mondva a teltség érzés ami a napokban jelentkezik nálam
2023. aug. 9. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tünetek alapján tudni, hol van, kivéve, ha már akkora, hogy közvetlen életveszélyt okoz.
2023. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Létezik az hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet?

Tünetek alapján szerintem már kellene,hogy mutassa

2023. aug. 9. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszted negatív, akkor azért 99,9%, hogy semmiféle terhesség nem áll fenn, se méhen belül, se kívül.

Amikor nálam felmerült a gyanú, mert pozitív volt a teszt, de méhen belül semmi nem látszott, hcg-t néztek vérből, ha az abnormálisan növekszik, akkor lehet gyanakodni méhen kívülire. Meg ugye a nagy mennyiségű piros vérzés, de akkor már tényleg baj van.

2023. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm

Azt hittem,hogy esetleg azért nem mutatja ki a teszt mert gond van

2023. aug. 9. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt a vizeletben található HCG hormon jelenlétét mutatja. Teljesen mindegy, hol helyezkedik el a az embrió.
2023. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a barnás folyás jelzi a méhen kívülit, hanem a kávézacc szerű. Egyébként, ha a teszt nem mutatja, akkor nem valószínű. Más okozhatja a tüneteidet.
2023. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha nem terhesség akkor mi okozhatja ezeket a tüneteket ?

2023. aug. 9. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:

A teszt a méhenkívüli terhességet is mutatja, mert a szervezeted termeli a HCG-t.


Nekem tavaly februárban derült ki egy méhenkívüli.

Volt minden koraterhes tünetem, megduzzadtak a melleim, fájtak, álmos voltam, szinte egész nap émelyegtem.


Viszont végig barnás pecsételő vérzésem volt, nem kávézacc szerű, nem élénkpiros, nem fekete, és valami kapirgálást éreztem a bal oldalamban. Görcseim sem voltak, mint amit sokan tipikus tünetként írnak, éreznek.


Mint kiderült a bal petevezetékembe ágyazódott.

2023. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nagyon sajnálom,lett valami következménye? Úgy értem hogy gátolja a teherbe esést ?

2023. aug. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!