Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok az utolsó menzesztől...

Bikini kérdése:

Ma vagyok az utolsó menzesztől számítva az 5 v 6. héten. Pontosan nem tudom, az ovu teszt máj. 2-án lett pozitív. Nem látnak az orvosok terhességet sem méhen belül/kívül. 1680 a hcg. Megjelenhet még a petezsák?

Figyelt kérdés

Volt egy tíz napos enyhe vérzésem a várt menzesz körül, de erősödtek alatta a tesztek. Nem érti senki… most kétnaponta nézik.

Járt már így valaki?



2023. jún. 2. 10:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%

Ha majus 2.-an lett az ovu teszt pozitiv akkor voltatok egyutt a paroddal?

Mert az poontosan 4 hete volt, tehát nem lathat meg semmit az orvos szerintem.

2023. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon korai terhesseg ha terhesseg,de ugye ott a verzes amit nem tud senki megmagyarazni ..de a hcg szint akkor novekszik ha terhes az ember...hat nem tudom erdekes eset a tied
2023. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

igen, május 2-án voltunk együtt.

Köszi a választ. Több orvos vizsgált-éppen ki volt az ambulancián. Iszonyú pesszimista mindegyik, de konkrétumot nem tudnak mondani.

Igaz, hogy négy hete lehetett a megtermékenyülés, de ugye a terhesseget az utolso menzesz első napjától számoljuk, és nekem az ápr. 16.

2023. jún. 2. 11:33
 4/41 A kérdező kommentje:
a verzes miatt ( ami azóta elmúlt) kezdtek el behivogatni kétnaponta vervetelre, ha nem vereztem volna azt hihetném minden oké. A tesztek ugye mind erős pozitívak ilyen hormonszintnél.:/ Illetve most mar gyanús lenne, h nincs méhen belül petezsák, de kívül sem utal folyadék vagy bármi a rossz helyen beágyazódásra. Agyrém
2023. jún. 2. 11:39
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen,onnan szamoljak,nem hiaba jarnak a nok a 7.8.hezen orvoshoz olyankor mar latni valamit,sot mar szivhang is van.

De ilyen hamar nem lathat szerintem sem semmit meg

2023. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Már látnia kéne valamit, 6 hetesen már embriónak is kénne lennie.

Nem az ovutól számolják a terhességet.

2023. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso menzeszem elso napjatol szamolva 5 hetesen mentem en is orvoshoz,meg semmit sem latott ...ket hettel kesobb mar szivhang is volt...lehet csak hamar memtel,kesobb fogant stb.
2023. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél először hcg tesztel?
2023. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
menzesz elott, kb a 9dpo-n már halványan látszott.
2023. jún. 2. 14:03
 10/41 A kérdező kommentje:

6/9—igen, szerintem is:/

7/9—nekem így számolva több mint 6 hét telt el sajnos.

Holnap megint megyek vissza… remèlem csökken a hcg és felszívódik. Akárhol van.

(Vagy a semmiből előkerül szívhanggal és méhen belül)

Az a baj, hogy a méhnyálkahártya csak 6 mm.

2023. jún. 2. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!