Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz mindenképpen...

A magzatvíz mindenképpen egyszerre folyik el?

Figyelt kérdés
Vagy ha részletekben jön, honnan tudom, hogy magzatvíz volt? Mennyi idő telhet el két "folyás" között?
2010. okt. 18. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

van akinek egyszerre sok ömlik van akinek csak csorog szivárog.


a magzatviz üritése nem akaratlagos - nem tudod visszatartani mint a vizeletet-


bármennyi ált. mozgásra is jön egy adag.


ha a kérdésed nem csak elméleti hanem folyik a magzatvized akkor feküdj le és hivj mentőt.

2010. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a burok felül reped, akkor nem egyszerre folyik el, hanem csak szivárog. Én nem voltam biztos benne, hogy a magzatvíz, ezért visszafeküdtem aludni (éjjel volt). Nálam csak szivárgott, éreztem, hogy jött valami, azt hittem, bővebb folyás, mert ez is előfordul a terhesség vége felé, majd a következőnél már egyértelmű volt, hogy ez a magzat az, mert ennyi folyás nem jöhet. Mire beértünk a kórházba, az uh már nem mutatott magzatvizet, az úton illetve amíg a vizsgálatra vártam, elfolyt az egész. Nyilván amíg a baba bent van ,folyamatosan termelődik, de a doki azt mondta, hogy már nincs is magzatvíz. költői túlzás volt részéről. ha viszont kizubog belőled, akkor le kell feküdni, hogy a köldökzsinór ne sodródjon előre, de ha már vége a niagarának ,akkor nyugodtan felkelhetsz.
2010. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fennállt a magzatvíz szivárgás gyanúja 37 hetesen, akkor mondták, hogy akár napokra leállhat, ha a baba fekvése folytán "betamponálja" a rést.
2010. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerre ment el mind. Mint valami patak úgy ömlött, az egész szobát eláztattam, ezt aztán nem lehetett összekeverni semmi mással. :)

Ha csak szivárog, akkor biztos nehezebb rájönni, hogy nem csak bővebb folyás-e, de ahogy olvasgattam tényleg olyan mintha pisilnél, csak éppen nem tudod visszatartani.

2010. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én éreztem a hasamban egy "pukkanást" mikor leültem aztán folyt ki a magzatvíz, nem lehet összekeverni semmivel! Bementem a kórházba, a szülőszobán a doki megvizsgált, na akkor megint kifolyt egy csomó, pár óra múlva meg is született a kislányom.
2010. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!