Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára (novemberben) szülő...

Nemsokára (novemberben) szülő kismamik, Ti féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Én valahogy nem érzek félelmet, de lehet, hogy majd előtte fogok. Inkább a fájdalomtól tartok.
2010. okt. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
okt.29.-re vagyok kiírva. Nem félek egyáltalán, pedig első baba. Inkább már várom, de nagyon-nagyon...akár napok kérdése is lehet!:)
2010. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nov.közepén szülök sajnos ismét császárral.csak egészséges félelem van bennem,tudom mire számíthatok de akkor is műtét.A kórházi tartózkodás gondolatától irtózom.Bár a műtét poztív,de az utána következő 2-3 napot kihagynám ha tehetném....Mindenkinek jó egészséget ! hamarosan 2 kisfiú anyukája
2010. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én nov.10-re vagyok kiírva, első baba, hát mit mondjak, nem félek, mert nem tudom milyen a szülés, mi vár rám, de ha már ott tartunk, ugyis azon leszünk, h. minél előbb kibújjon a baba! :) Már én is nagyon várom őt, nagyon sokat vártunk rá! Boldog babavárást mkinek! :)

És ti veletek mi a helyzet?

2010. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


November 5-re vagyok kiírva. Első baba lesz, úgyhogy nem tudom mi vár rám, ezért nem is mondanám, hogy félek. Pár napja azonban hasmenésem volt, görcsölt a hasam, na akkor azért megijedtem. Szóval mégis félek, csak még magamnak sem vallom be:) Könnyű szülést!:)

2010. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk is első baba, én nov. végére vagyok kiírva és nem félek...még. :) Nagyon várjuk már, remélem normálisan fogok szülni. Azon leszek én is, hogy minél előbb kibújjon a kiscsaj és abban bízom, ha nagyon fájdalmas is lesz, mikor meglátom, elfelejtem a rosszakat. :)

Mindenkinek könnyű és problémamentes szülést kívánok. :)

2010. okt. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!