Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberben szülő kismamák,...

Novemberben szülő kismamák, "hogy álltok"?

Figyelt kérdés
22.-ére vagyok kiírva (35+6 hetes vagyok), de sem leszállt pocak, sem előtej, sem jóslók, sem befordult baba nincs, sőt: semmilyen kellemetlenséget nem érzek, mintha még csak a hatodik hónapban járnék... Normális ez?
2009. okt. 24. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülj neki,hogy ilyen jól érzed magad!Én nov 29-re vagyok kiírva,annyira mondjuk én sem érzem magam rosszul.Fájdogál a hasam és a hátam,az alvásról meg ne is beszéljünk,amint lefekszem a sav marja a torkom.Az én pocakom sem szállt még le,viszont van előtejem,és a babó is befordult.

Használd ki az időt míg jól vagy!Én nagyon szeretnék kicsit többet tevékenykedni,de mostmár nehezemre esik.

Könnyű szülést mindenkinek!

2009. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a végére száll le a pocak,ilyenkor van a legmagasabban a méh teteje.


Teljesen normális,hogy jól érzed magad!Örülj neki!


Én 35hét 2napos vagyok,Nov.26.-ra kiírva.


A baba még befordulhat,bár nekem már félidőnél fejjel lefelé volt.


Nekem vannak jóslók,gyógyszer(spiropent)mellett is.


De úgy vagyok vele,hogy még egy 2hetet bírjunk ki,aztán jöhet :-)

Nem idegeskedek miatta.


Hol fogsz szülni?

Lehet tudni mi lesz?

2009. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Győrben fogok szülni és kisfiam lesz. :) Rézsútosan fekszik bennem a drága, nem értem, miért nem fordul be teljesen függőlegesbe, hiszen csak egy picit kellene jobbra mozdulnia és már készen is lenne! Emellett a második legnagyobb aggodalmam, hogy nincs tejci... Nagyon aggódom!
2009. okt. 24. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neaggódj a tejcsi miatt,az majd ráér akkor is jönni amikor megszültél!!!:-)Boldog babavárást!
2009. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 22-re vagyok kiírva:)

A 30. héten nekem teljesen keresztben feküdt, aztán megbeszéltem vele, hogy meg kell fordulnia... Meg is fordult, még a hasam formája is megváltozott. Nyugi, még simán befordulhat, főleg ha csak egy kicsit kell neki mozdulnia.

A gyomorsavtól én is szenvedek és elég nehéz a mozgás, de azért csak kihúzom valahogy.

Előteje csak néhány kismamának van ilyenkor, szerintem azzal ráérünk:)

Ne aggódj, használd ki, hogy ilyen jól vagy!

2009. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 26.ára vagyok kiírva!

Pocak ott van ahol volt, mindig is lent és nagyon nagy, babó már befordult a 30. héten. Már 2x volt jóslom :-), de előtejem nekem sincs és nem is aggódok érte, mert nem ezen múlik a szoptatás!!! Örülj neki, hogy jól vagy, mert nekem az alvás borzalom, a 9kg-os hízásom mind a pocakban van úgy érzem, amikor fordulok, csak nyögök és kínlódok..

2009. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én november 12-re vagyok kiírva, de már mindenórásnak számítok, mert baba befordult, hasam leszállt CTG-n vannak fájások és 1 ujjnyira nyitva vagyok kb. 2 hete. Csütörtökön léptem a 37 hétbe. Nyákdugóm pont ma 2 hete kezdett elmenni, azóta pár nap kihagyással folyamatosan távozik. Baba méretei átlagosak, korának megfelelőek, tehát már akár ki is bújhatna. Nekem is kisfiam lesz. Már van egy kicsi fiam, aki 3 éves és már nagyon várja a kistesót.

Most is nyilallgatok és fél percenként a WC-re rohangálok, mert attól félek, hogy nem veszem észre a magzatvízszivárgást.

Könnyű szülést és boldog babázást Minden Kismaminak.

2009. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En november 17-re vagyok kiirva.

Nagy a suly a pocimban, 29-en meg megyek egy utolso 4Ds uh-ra, nagyon varom mar, most azt sem tudom mekkora a kisfiam. Sajnos terhessegi cukrom van es nem birom a dietat, folyton ehesnek erzem magam, vannak legszomjak, surun pisilek es meg a medencecsontom is sajog ha tobbet megyek mint 15-20 perc vagy allok...szerintem a babam nekem is keresztben fekszik meg sajnos, amikor kinyomja magat, akkor ugy latszik, elotejnek semmi nyoma sincs, a mehszaj teljesen zart, kivancsi vagyok mikor indul be a szules...

2009. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 30-ra vagyok kiírva. Nehezen viselem. Fél óránál nem tudok tovább lábon lenni, sokat keményedek. Fájdogál is a pocim, rosszul alszom és keveset. Fáj a csípőm is már. A kislányom már befordult. Sokat mozog, néha már fájdalmas. Örülj neki, hogy ilyen jól viseled. Normális!

34+6km

2009. okt. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én is Győrben fogok szülni,nov.21.-re vagyok kiírva,lehet találkozunk!Én is jól vagyok,csak a savam sok egy kicsit,de az a baba előtt is sok volt néha.Meg picit vizesedem.A kisfiam csücsült bennem a legutóbbi uh.-kor(felül volt a feje),de a doki szerint,amég nincsenek görcsök,tud forgolódni.Még lesz egy uh.,remélem addigra befordul.Kihez jársz dokihoz?

Üdv Győrből:36+1 hetes kismami

2009. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!