Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jósló fájás lehetett...

Ez jósló fájás lehetett hajnalban?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma éjjel folyamatosan fájt, álmomban is, többször felébredtem rá, de mindig visszaaludtam.

Ilyen erős menstruációs görcs-szerű fájások voltak, a rendszerességüket nem tudom.


Viszont hajnalban volt egy nagyon erős, már szinte rendes fájás (egyszer már szültem), viszont azóta semmi.

Előzőleg nem volt egy darab jósló fájásom sem, tehát ezzel nincs tapasztalatom.


Ez az lett volna?

Ilyen erős?


2023. okt. 7. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszűntek, akkor jóslók voltak... de lassan eljön az idő, mikor rendszeressé válnak majd. Minden jót nektek!😊
2023. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen megszűnt.🙏

Jó lenne még pár nap, mert ebben a kórházban nem szerencsés hétvégén szülni sajnos. 🙄

Köszönöm szépen!🥰

2023. okt. 7. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen ezek jóslók lehettek,de bármikor megszülhetsz ez után.valaki jóslók nélkül, a semmiből megszül. könnyü szülést!
2023. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!🥰
2023. okt. 7. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo delutan vezetes kozben. Meg hangosan is reagaltam erre annyira fajt. Hivtam a nogyogyaszom mivel en meg csak 33 hetes vagyok de azt mondta biztos csak gorcsbe randult a mehem az ülés miatt es lazitsak. Utana elmult.

Ha nem rendszeresen jon akkor valoszinuleg csak joslo volt. Szülés felkesziton mondtak hogy nem is érdemes addig figyelni a fajasokat amig tudod tenni a dolgot. Ha mar nem megy a figyelembe eltereles es annyira faj akkor érdemes elkezdeni merni oket

2023. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!