Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetesen 5mm-es embiró...

5+6 hetesen 5mm-es embiró szívhang nélkül?

Figyelt kérdés
Az ovulációm picit korábban volt, mint félidőben (lh teszttel követtem), viszont az előző menstruációtól nézve 5+6 hetes voltam tegnap. Ekkor mentem a 0. UH-ra, mert azt olvastam, hogy kimaradt menstruáció után 2 héttel érdemes. A méhen kívüli terhesség így kizárható. Szerencsére az nincs is, jó helyen van a baba, látott az orvos petezsákot és szikhólyagot és 5mm-es embriót, de szívhangot még nem talált. Azt mondta, 3 hét múlva menjek vissza, akkor biztos látjuk majd. Talán feleslegesen stresszelem magam, de rákerestem és ekkora embrió szívhang nélkül "határeset", lehet hogy missed ab lesz. Akinek látszott az embrió, de még nem volt szívhang, mekkora volt? És utána hogy alakult, mikor jelent meg? 3 hét várakozás annyira sok :( Köszönöm előre is a válaszaitokat!
2023. okt. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez simán jó. Ha később volt ovud, akkor még 5+6 se vagy. 6.hét előtt nem kell szívhangnak lenni.
2023. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem késöbb volt ovulacioja hanem hamarabb.

Ne varj 3 hetet szerintem menj el egy het mulva.

2023. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha kizárhato a méhen kívüli, akkor az már jó jel. Jót jelent, hogy méhen belül van. 7-8. Héten lesz látható magzat szivhangal
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2! Hú, bocs, elnéztem. Akkor tényleg határeset.
2023. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én hamis reményt nem akarok kelteni, de szerintem kár ezt a terhességet még temetni. Egyrészt az, hogy mi látszik azon az uh-n, az nagyon függ a gép minőségétől. Egy barátnőm olyan helyre ment terhességmegállapításra, ahol az sztk-s doki is azt mondta, hogy az ő gépük kb arra jó, hogy megállapítsák, hogy nem egy krumpli került az ember lányának a méhébe. Ezért nem is fogadnak ilyen korán, csak amikor már nagyobb az embrió, ne hozzák senkire a frászt feleslegesen.

Másrészt az lh teszt szintén nem egy kőbevésett valami, hiszen csak az lh csúcsot mutatja, ami nem egyenlő az ovuval. Utána 12-36 órával bármikor megtörténhet, de valakinek később mutatódik ki a vizeletében, és addigra megtörtént, de van, akinek akár két csúcsa is van. Ha esetleg kimérted, ahogy a szervezeted megpróbálkozott a peteéréssel, de mégsem sikerült, akkor lehet, hogy pár nappal később volt a következő, és akkor már sikeres volt. Akkor pedig az embrió is fiatalabb.


Én sem várnék 3 hetet amúgy a helyedben; ha lesz valami, akkor egy hét múlva már biztosan lennie kell. Ha elavult, régi gép van ott, akkor lehet, máshova kérnék időpontot.

2023. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nyugi nem lesz semmi baj,nekem 6 hetesen csak sejthető volt szív pulzálás. 4 nap múlva barnázás miatt ismét mentem akkor már volt tehát az 5 hét szerintem még "korai"

Ha nagyon izgulsz akkor menj hamarabb de olyan helyre ahol jó gép van.

2023. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már tegnap is írtál egy kérdést.Én az orvosi rendelöt biztos nem hagytam volna el válasz nélkül.Mindenképp mennék hamarabb pl 1 hét mulva egy másik orvoshoz UH ra. Kitartást
2023. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Meggondolom akkor, hogy elmenjek már jövő héten. Jobb, ha előbb kiderül a baj :(

Utolsó, nem írtam ki tegnap erről kérdést, szerintem összekeversz. A doki minden kérdésemre válaszolt, azt mondta hogy majd 3 hét múlva többet látunk.

2023. okt. 18. 17:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Visszanéztem, szerintem a 6+2 hetes kismamára gondoltál üres petezsákkal :( Az enyém picit más azért. Köszi még egyszer a válaszokat!
2023. okt. 18. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező tudod, itt annyi kismama ír ki hasonló kérdéseket egymás után nap, hogy mindenki azt hiszi, hogy a 2 kérdést ugyan az a mama írta ki. 2 külön kérdező re azt hiszik, hogy ugyan az az ember.
2023. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!