Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetesen 5mm-es embiró...

5+6 hetesen 5mm-es embiró szívhang nélkül?

Figyelt kérdés
Az ovulációm picit korábban volt, mint félidőben (lh teszttel követtem), viszont az előző menstruációtól nézve 5+6 hetes voltam tegnap. Ekkor mentem a 0. UH-ra, mert azt olvastam, hogy kimaradt menstruáció után 2 héttel érdemes. A méhen kívüli terhesség így kizárható. Szerencsére az nincs is, jó helyen van a baba, látott az orvos petezsákot és szikhólyagot és 5mm-es embriót, de szívhangot még nem talált. Azt mondta, 3 hét múlva menjek vissza, akkor biztos látjuk majd. Talán feleslegesen stresszelem magam, de rákerestem és ekkora embrió szívhang nélkül "határeset", lehet hogy missed ab lesz. Akinek látszott az embrió, de még nem volt szívhang, mekkora volt? És utána hogy alakult, mikor jelent meg? 3 hét várakozás annyira sok :( Köszönöm előre is a válaszaitokat!
2023. okt. 18. 10:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam egy másik helyen, 9 mm-es az embrió és volt szívhang!:))
2023. okt. 24. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!