Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viselkedik 1 kutya,vagy...

Hogyan viselkedik 1 kutya,vagy cica ha a női gazdája terhes vagy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Interneten sok ilyent olvastam,hogy a kutya és cica megérzi,terhes vagy teherbe esik a gazdi,megérzik azt is,ha magzattal az anyaméhben bajtörténik . Terhesség alatt, szép lesz a bőr,a haj,csillog a szem?

2023. okt. 19. 10:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#hányás #cica


🤣🤣🤣

Behalok a kulcsszavakon!

2023. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a terhességet érezte-e vagy a viselkedésváltozást, de finomabban játszott velem.
2023. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem változott semmit. Egyszer volt egy műtétem, utána sokat feküdtem, akkor mindig a szobaajtóban feküdt és figyelt engem.
2023. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Cicám volt akkor,konkrétan a bújós macskám nem jött a közelembe,de az egész terhesség alatt került,szülés után újra bújt.
2023. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A mi macskánk semmit sem változott.

Szerintem gőze sincs róla hogy pár hét múlva itt lesz egy hangosan ordító kisember aki megzavarja majd őfelsége nyugalmas mindennapjait...

2023. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi változás nem volt a két macskánkon a terhesség alatt.

Mikor hazajöttünk a babával, az ajtóban vártak, mint mindig. Akkor az egyik macska, amint meglátta az újszülöttet, hirtelen úgy felborzolta a szõrét, hogy a farka olyan lett, mint a vécékefe. Vicces volt nagyon ∶). Aztán pár perc alatt lenyugodott, és többet nem is zavartatták magukat a gyerek miatt.

A második gyerek születésekor már nem volt ilyen reakció, fülük botját se mozgatták.

2023. okt. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyám van, egy Német Juhász és egy Pekingi Palotakutyus. A Juci kint, a pici benti. A Német Juhász kiszúrta, bújt a hasamhoz, akkor már tudtuk, hogy terhes vagyok. Eleinte sokat szimatolta, óvatosabb volt. Most már jó nagy hasam van, le se tojja, egyenlőre mellőzzük a birkózós játékokat😅 A kicsi, aki 0-24-be velem van, szerintem észre sem vette, vagy ha mégis, olyan öntelt, hogy tudomâst sem vesz róla. Ő mondjuk már idős, jövőre 14 éves 🥺 Kíváncsi leszek hogy fogadja majd. Az első fiammal együtt nőttek fel. Nem a legjobb barátok😆 De hát a pincsik nem is erről híresek.
2023. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Annika2 ***** válasza:

Szia!

Nálunk a nem túl bújós cica nagyon bújós lett, sokszor mászott a pocimra és dorombolt. Már akkor, amikor még nem tudtuk, hogy babánk lesz.

nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!