Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késő a harmadik trimeszterben...

Késő a harmadik trimeszterben elkezdeni a kismama jógát?

Figyelt kérdés
30. Hetes vagyok és nem sokara abbahagyom munkat. Eddig sajnos nem volt túl sok időm jógázni-tornázni. Viszont nem szeretném kihagyni a várandóságom alatt. Ilyenkor még hatekony lehet a jóga? Köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 21. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még akár 12 hét is lehet a baba születéséig szerintem próbáld meg :)

Késöbb megbábod hogy miért nem mentél inkább el.

2023. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Mármint akkor még szülésfelkészítésre sem jártál eddig?
2023. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Most is el kezdheted, most sem lesz baj belőle. Később is, szülhetsz.
2023. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2!

Miért kellene járni? Egyik terhességem alatt sem voltam, ma már ezer meg ezer helyről lehet tájékozódni.

2023. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem késő! :) Szerintem nagyon hasznos a kismama jóga, tanulsz majd a szüléskor is alkalmazható légzéstechnikákat és gyakorlatokat, érdemes belevágni.
2023. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
4es én járok.Elmondják részletesen mikor mi a teendő stb, teljesen ingyenes, felkészítenek a szülésre( torna, gyakorlat, hogyan nyomjak , lélegezzek stb) Aki olvasni akarja ezeket egy könyvből az olvassa
2023. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is 31 hetesen kezdtem kismamajógára járni. Én is dolgoztam, nyáron meg nem volt jóga szabadság miatt, szóval így jött ki.

Ahova én járok ott egy lányon kívül mind 30+ hetesek vagyunk.

2023. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Énmeg nem tudtam sehova menni mertt covid volt megis szültem :)
2023. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Szuper 8as.Én mindenesetre eljárok hogy a lehető legjobban teljen a szülés elötti, szülés közbeni illetve a szülés utáni időszak.Persze lehet ugyis menni hogy nem vagy felkészítve.Megszülni megtudsz.
2023. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Szülésre felkészülni maximum akkor tudsz ha már egyszer szültél 🤣🤣🤣 de akkor is csak jóindulattal
2023. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!