Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamik? Hogy vagytok...

28hetes kismamik? Hogy vagytok? Előtte-utána valók is írjanak.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:32
1 2
 1/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
26. hetet taposom, elkezdődött a hátfájás, a pocakom nagyobb mint az átlagnak, de más bajom nincs. A baba este aktív inkább, szóval sokáig fenn vagyok. :)
2010. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21+5 napos!Jól vagyunk!Tegnap kaptam meg az amniocentézis eredményét,minden ok és kisfiú-igaz ezt már tudtuk ,mert van fütyis képünk!Nálunk is inkább este mocorog,most farfakvéses és állandóan a hólyagom rugdossa!További szép napot!
2010. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nekem egész nap mocorog csodálkozom is hogy mikor alszik.Minden órában bejeentkezik.Talán azrt isvan mert teszek-veszek.Éjjel nekem is beindul.Mennyit híztatok?Nekünk "kindertojásunk" van.Meglepi lesz a neme.:-)
2010. okt. 19. 10:57
 4/14 anonim ***** válasza:

26+1 hetes vagyok.

A gyomorsavval nagyon szenvedek,semmi nem használ rá.A kisfiam elég aktív főleg este fürdés után,de egész nap érzem a mocorgását.Eddig 5 kilót híztam,de mindenki azt mondja ez csak a pocakomon látszik.Elég nagy a hasam és jóóó kerek :)

Farosan fekszik és szinte mindig a hólyagomat rugdossa.Holnap megyek uh-ra,remélem szépen fejlődik a drágám :)

Mindenkinek boldog babavárást!

2010. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én 31 hetes vagyok,de sokszor úgy érzem hogy már nem birom :(

Most is olyan hö hullám van rajtam hogy izzadok pedig az ablak is nyitva van. Már alig várom a végét.A 25-26. hétig teljesen jól éreztem magam.Nem vagyok amúgy nyafogós de azért nekem már nehéz.akkora a hasam hogy mindenki azt hiszi már a végét taposom pedig még igen csak 9 hét ha idöbe jön.

2010. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én 23+5napos vagyok. A mi babánk is "Kinder tojás - nemű" :) Bár én meg vagyok róla győződve, hogy kisfiú.

Nekem most kezd elmúlni a hasfájás, ami kb a 18 hét óta megvan. A babócám nagyon aktív, néha szabályosan hullámzik a hasasm :) Ennek éjjelente nem nagyon örülök, mert még dolgozom és jó lenne pihenni, de ez van. A Férjem sokat simogatja a pocimat, jókat nevet, amikor a Kicsi megrugja :)

Már tanulgatom a légzést a szüléshez. Más is? Én nehezen állom meg nevetés nélkül, olyan furcsa. :) De gondolom élesben nem sok kedvem lesz nevetni. Anyukám is tanulja, mert ő fog bejönni velem, és legyen aki emlékezet.

Vásárlással hogy álltok? Vettetek már valamit?

2010. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Első vagyok. Már megvettünk mindent, már csak a baba ápolási cuccok nincsenek meg, krémek meg ilyenek. Külföldön élünk, de otthon vettem meg mindent mert olcsóbb. Nálunk is rúgja az apját a pici. :) 26 hetes létemre 30-nak saccolnak, gondolhatjátok... 8 kg-ot híztam, de szinte csak a pocimra meg kicsi ment a fenekemre, de a párom szerint nem látszik mert akkora a hasam hogy nem tűnik fel. :)
2010. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok!2.5 kg-ot hiztam,de 87.5-el kezdtem úgyhogy nekem vigyázni is kell!
2010. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

23+5ös vagyok.


Én még csak 1,5 kg híztam. Szerencsés alkat vagyok. 178 cm, 68kg-ról kezdtem a terhességet, a 70 kg-t még nem értem el.

Úgyhogy ma is kaptam a Férjemtől francia krémest :)

2010. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! 29 hetes vagyok. Jól vagyunk, fiam lesz, baromi nagy a hasam, 9 hósnak felel meg, első baba, és eddig 15 kilót híztam. Sajnos:S Most vagyok 83. Nagyon rosszul érzem magam e miatt, nagyon nagynak is látom magam, de ez van. Fogyózni nem fogok mindezek ellemnére sem, tornázni meg nem bírok. Egy kis sétától kiköpöm a nyelvem. Ma vásároltam rengeteg kisruhát a tescoból, nagyon nagy akciók voltak, sok baba ruhát 70%-kal olcsóbban vettem meg. Szóval baba ruhábó, 56-62-es méretből már nem fogok venni semmit sztem. Babakocsit kinéztük, mellszívót is, meg a nagyobb dolgokat, de azt majd a párommal együtt vesszük meg, majd november végén. Am január 2.-re vagyok kiírva. Hőhullámmal én is küszködök, az éjjel azt hittem h. lázas vagyok, úgy izzadtam. Aztán rájöttem,h. csak melegem van. Várom már a picúromat nagyon, de inkább csak a kíváncsiság miatt. Addig nem szeretném,h. kibújjon, míg nincs meg neki mindene, az utolsó krémekig. Na meg persze,addig, míg be nem tölti a 38 hetet.

Néha savalok én is, de nem vészes, úgy összességébe jól vagyok.

2010. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!