Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamik, hogy vagytok...

28hetes kismamik, hogy vagytok? Várjátok már a végét? Kilók? Kinek milyen nemű a pocaklakója? Féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól vagyok, csak a gyomorégéssel vannak problémáim. Jelenleg 9 kilót híztam, a 20. hetes UH szerint kisfiam lesz. Mostanában egyre többet foglalkoztat az a tény, hogy már közeledik a vége, a hétvégén már elkezdtem vásárolgatni a babának. A szüléstől nem igazán félek, még lehet, hogy ez megváltozik. A második babámat várom, az első nem volt szörnyű, de lehet, hogy ez másmilyen lesz. Majd meglátjuk:)

Te hogy vagy?

2009. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én köszönöm,megvagyok,dolgozgatok. :) Én már igen türelmetlen vagyok a végét tekintve,nem azért mert rossz,így,hanem már szeretném megszeretgetni,látni a kis drágámat. Idáig 11kg-nál járok,szerintem igen sok. :( De nem fogyizok,mindent megeszek,ami jól esik.Nekünk kislányunk lesz,ha minden igaz. Egyre többet gondolok a szülésre,és kezdek félni. Azzal nyugtatom magam,h túl lehet élni. :)


ÉS TE???

2009. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sziasztok;) én is 11kilót híztam de sokak szerint nem látszik és el nem tudják képzelni,hogy hova híztam. a gyomorégés nekem is nagyon rossz de már szerencsére nincs sok hátr;) nekem lányom lesz aki igen aktív;) nem félek a szüléstől kíváncsi vagyok;)
2009. márc. 23. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig 10 kilót híztam, a gyomorégéssel én is küzdök, hol jobb, hol rosszabb. Kislányunk lesz már többször megerősítették. Általában délután és este aktiválja magát. Alvás előtt beletelik egy kis időbe mire olyan helyzetet telálok ami neki is meg nekem is jó. :) A szülésre egyre többet gondolok de inkább kiváncsi vagyok. Biztosan lesz majd bennem egy egészséges izgalom, még egyenlőre nincs. Bíztatom magam, hogy minden oké lesz.
2009. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!