Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állami nőgyógyászhoz nem...

Állami nőgyógyászhoz nem jöhet be a férj? Péterfy kórház.

Figyelt kérdés
Terhességmegállapításra megyek és gondoltam, jó lesz az állami, szimpatikus az orvos. Megkérdeztem, hogy a férjem bejöhet-e majd velem és elküldtek a fenébe, hogy náluk az a "törvény", hogy nem mehet be férfi, mert ez nőgyógyászat és ha fizetősre megyek, akkor bejöhet ő is, de náluk nem, náluk nyomtató sincs, max a telefonommal lefotózhatom a képernyőt, ha szólok. Ez tényleg így van? Így kényszerítenek magánba? :( Vagy más intézményben be lehet menni a férjnek államiban? :( úgy elkeseredtem. Mert azt mondták, hogy a későbbi ultrahangokra sem jöhet be.
2023. okt. 26. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos allamiba sokszor nem johet kisero, igen. Nalunk se adnak kepet, mert “elromlott a nyomtato”, mar ugy kb 10 eve.

Nem csak emiatt, de maganba jartam vegig. Nalunk a varakozasi ido is rengeteg, hiaba mesz idopontra, munka mellett nem volt idom 2-3 orakat varni minden egyes vizsgalatra.


Egyebkent a 12.heti uh, ami mar izgalmasabb es szerintem akkor van ertelme a kiseronek is. Esetleg arra menjetek maganba.

2023. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Az esetek 95%-ban nem mehet be senki veled, és igen képet nem igen kapsz csak ha van lehetőség nyomtatásra és fizetsz is érte. Valamint később sem mehet be. Elég régen így van már ez, nem újdonság. Van egy- két orvos aki kivételes esetben megengedi. Lesz 1 terhesség megállapitásod, egy 12 hetes genetikai uh, egy 18 hetes genetikai új, és egy 32 hetes uh és ennyi ha nincs gond. Minden további extráért a magán a kell menni.
2023. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én államiba voltam a lányommal az első 12 hét alatt. Ezer éve ismer a nőgyógyászom,utána hozzá jártam magánba később. Nem most volt már igaz,de ő cuki volt nagyon,mert mondta nem lehet képet a 6 hetesnél,de nyomtatott egyet és mondta dugjam el apának. :D 12 hét után magánba jártam már csak hozzá,ott meg végig bejött a férjem,képeket is kaptunk,alapos is volt. Most a másodiknál is hozzá megyek,de már az elsőtől kezdve magánba. Egyébként bár én az elsőnél még hülyeségnek tartom,ha bemegy a férj,de akkor is elkeserítő,hogy egy vacak kép nem telik ki a tb-ből konkrétan.
2023. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos államiba nem mehete be veled sneki,és képet is ritkán kapsz,vagy nem kapsz.Magánba kapszk épet,bárki bemehet veled.Ez várolistás dolog elég rossz,ha terhesen dolgozol is.
2023. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszeg, bejöhetett a férjem (szülinapi ajándék lett neki a gyerek neme), és képet is kaptunk.
2023. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron velem is bejöhetett a férjem az UH-kra, de nálunk is "csak" monitort lehetett fotózni.

(állami meddőségi központban kaptam fotót az első UH-n)


Ha nem szeretnél minden alkalomért fizetni, és szimpatikus az állami orvos, akkor szerintem jó kompromisszum, ha jársz államiba és mellette elmentek babamozira 1x vagy 2x. Pesten már 8500 Ft-ért is van babamozi, ahol nem is csak 1 képet kapsz. Ezzel szemben egy terhesgondozási alkalom 15-20.000 Ft-nál kezdődik és minden hónapban kell menni, szerintem csak azért hogy a férjed mindig bemehessen nem éri meg.

2023. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor úgy tűnik, ez kórház válogatja.

6-os, igen, én is most erre jutottam, hogy államiban letudom, amit lehet és genetikai uh-t magánban fogunk pl csináltatni kettőt is, oda jöhet majd a férjem :)

2023. okt. 26. 10:44
 8/28 anonim ***** válasza:
Igen, államiban kb mindenhol ez van. Azt mondják, ez nem mozi, a monitort se fordítják oda.
2023. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem túl bizalomgerjesztő sajnos. Kicsit az is bennem van most, hogy majd a szülés közben is így fognak velem viselkedni? :(
2023. okt. 26. 15:52
 10/28 Bogica0616 ***** válasza:
100%
A szülés remélem, hogy nem ilyen, de utána... Nővér válogatja.
2023. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!