Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve,ti mit...

Kétségbe vagyok esve,ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mensi első napjától számolva 6+2 hetes vagyok.Az első hivatalos időpontom UH-ra jövőhèten kedden lesz,akkor a terhesség a 6+6 hetében fog járni.A gondom az,hogy nincs és nem is voltak tüneteim.Semmi,de tényleg semmi,ami ilyen tipikus terhestünetnek számít.A mensi elmaradt,minden teszt pozitív,de ennyi.Ez annyira zavart,hogy egyszerűen nem érzem magam terhesnek,hogy nem bírtam tovább és a hét elején,elmentem egy nőgyógyász főorvoshoz itt a kórházban,ahol dolgozom,hogy nézze meg mi a helyzet.Akkor a számítások szerint az 5+6ba jártam.Petezsàkot ès szikhòlyagot látott,nagy volt az öröm.Mondta,menjek vissza három nap múlva addigra hátha lesz vmi más is.Hát ez a három nap letelt,és én tegnap el is mentem ez ugye a 6+1 hét.Nem változott semmi,petezsâk,benne a szikhòlyag.Ő továbbra is azt mondta,hogy ez így oké,de èn őszintén már számítottam vmi kis kezdemènyre,esetleg szívhangra.Annyira elkeseredtem legbelül.Mit gondoltok,ez az abszolút tünetmentessèg+nincs szivhang a 6.hèten gyanús lehet?Komolyan olyan érzésem van,hogy valami nincs rendben.Ez őrjítő ez a bizonytalanság.

2023. okt. 27. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudod pontosan az ovud időpontját, így teljesen rendben van. Majd akkor aggódj, ha esetleg jövő héten sincs szívhang.

A tünetek pedig nem kötelezőek. Jellemzően 6-ik hét körül kezdődnek, vagy akkor sem. Az én tüneteim a következők voltak: elmaradt mensi, majd hetekkel később magzatmozgás. Ennyi. 1,5 éves lesz nemsoká.

2023. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tünetem nem volt. Én örültem neki. A húgom 3 terhességet hányt végig. Az jobb?

Nyugi.

2023. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
4 gyerekkel egyszer hánytam összesen.Semmi tünetem nem volt,félidő után látszott a hasam is,és még mozogni is csak 20. hét körül éreztem őket.Egészséges minden gyermekem.Teljesen rendben van amit a doki látott,ezért mentem én mindig a 8.héten első vizsgálatra,mert addigra akkor is kell lenni szívhangnak,ha egy hetet késett az ovu.
2023. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 babyboom567 ***** válasza:
100%
Nem bántás tényleg, de kezdj el meditálni,jógázni,bármi, mert meg fogsz őrülni ezzel a hozzáállással.Semmi baj sincs, ha mégis lenne baj, akkor sem a tünetek hiánya miatt.Semmi tünetem nem volt még ilyen idős terhesen.Saját magadat forgattad be.
2023. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Anno lassan 8 éve nekem sem volt a mensi kimaradásán kívül az égvilágon semmi tünetem. Sem rosszullét, hányás, “mindjárt megjön érzés”, szagérzékenység, SEMMI. Idén kezdte a kisfiam az elsőt :)

Élvezd ki a babavárást, hamar vége, utána sokáig nem fogod tudni kipihenni magad :)

És gratulálok! :)

2023. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség tünet 6.héttől kezdődHET, nyugi...
2023. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek mennek, és valaki egészséges babát szül nulla terhes tünettel. Később még jöhetnek a tüneteid
2023. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért átok, hogy ma már lehet korán tesztelni, megőrjíti az erre hajlamos leendő kismamákat... :( Megnyugodsz, ha azt mondom, hogy nekem egyszer sem volt hányingerem, hányásom, egyedül a 10. hét környékén néhányszor kellemetlenkedett a gyomrom? És ahogy a többiek is írták, próbálj meg picit kevésbé parázni, a neheze még csak ezután jön, mindig lesz min izgulni.
2023. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,megnyugtatóan hatnak,nem áll az ember egyedül mint egy f..,hogy akkor most mi van. Ha magamba tekintek,mindig is ilyen túl parázós ember voltam,sajnos az élet minden területén,ahelyett,hogy a dolgok szépségét igazán megéltem volna.És valóban, később sem lesz jobb,mindig jön vmi,ami miatt az ember lerághatná mind a tíz ujját.Jelenleg mást nem tehetek,bíznom kell benne,hogy jól van,hogy fejlődik és velem marad.
2023. okt. 28. 11:31
 10/13 babyboom567 ***** válasza:
100%

Tényleg őszintén mondom, hogy tanulj valami meditációt,stresszkezelést,agykontrollt,bármit,mert mikor megszületik a baba,tényleg meg fogsz őrülni.

Én világ életemben egy nyugodt ,türelmes, békés ember voltam, a stresszt,aggódást hírből sem ismertem,és anyukaként egy ideggyenge,türelmetlen zombi lettem.Bár már van fény az alagút végén.

2023. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!