Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, amikor a baba...

Milyen érzés, amikor a baba mocorog, rúg a pocakban?

Figyelt kérdés
Már amikor nagyobb :)
2023. okt. 28. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy érzést nem lehet leírni. Jó, de néha fájdalmas tud lenni.
2023. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudnám, soha semmi hasonlót nem éreztem még. Hiába mondták el, próbálták leírni, na ezt nem lehet átadni így szerintem.
2023. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz leírni. Eleinte én csak mintha éreztem volna valamit, amit nem tudok hova tenni.. (elsőnél 18-19. héten, másodiknál 16.héten) repkedés szerű, belülről csiklandozós érzés. Ez kellemes szerintem. Aztán később, félidötől (de inkàbb 24-25.héttől szerintem) már lehet látni és erezni is konkrétabb mozgást, mintha belülről hullámozna az ember hasa. Én most jelenleg a 38.hét közepén járok a második babámmal. Ilyenkor màr nagyon sokszor kellemetlen a mozgása, főleg ha kifeszítí magàt. Nekem olyan mintha szét akarna valami belülről nyomni. De nem úgy fájdalmas, mintha konkrétan fàjna valami, csak van benne egy feszítő, nyomó èrzés. Ilyenkor tényleg van hogy úgy mozog, hogy pl azonnal érzem hogy pisilni kell menni, vagy hogy kinyomja a fenekével a hasam. Fura, jó is de tud kellemetlen lenni.
2023. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Ez cuki volt 😊

Amúgy gratulálok a babához! ❤️

2023. okt. 28. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Én imádtam.
2023. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség nagyrésze alatt olyan mintha valami hullámozna benned. A végén még már konkrétan érzed ahogy egy-egy csontos testrészét kinyomja az oldaladon. Mintha valaki belülről valami kemény tárgyakat próbálni kidugni a hasadon keresztül.
2023. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrètan mintha alien lenne benned..

😅

2023. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleinte izomrángás szerű volt, mint mikor tikkel a szemem, csak a hasamban😄 A mostani nagy mozgásokat már nem tudom mihez hasonlítani😅

36 hkm

2023. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


8-as, gratulálok ❤️

2023. okt. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!