Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség????

Méhen kívüli terhesség????

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem. Elején szoptattam a kislányom de gyorsan tápszeres lett. Azóta 1 szer volt menstruációm a hat hét gyermek ágy után és azóta sem. Most viszont pár napja pecsetelo rózsaszín vérzésem van. Enyhe alhasi fájdalom. És végbél körüli fura érzés. Férjemmel megszakításal védekezünk. Eddig nem volt semmi gond de most megijedtem. Vettem egy tesztet ami negatív. Akkor így kizarva a méhen kívüli ugye?
nov. 1. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Elöször is a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS, hanem szerencsejáték.

Másrészt miért lenne méhen kivüli a terhesség, ha netán terhes lennél?

Harmadszor az utolsó aktustól számított 14 nap után mutatja ki a teszt a terhességet, ezért egy negatív teszt nem feltétlen biztos.

nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert vérezgetés a derekfajdalom és a negatív teszt miatt gondoltam méhen kívülire
nov. 1. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vissza fog allni a menzid, nyugi! ;) Nekem is a vévbelem "nyom" előtte napokig, elvileg a prosztaglandin nevű hormon okozza a random simaizomösszehúzódásokat menzesz előtt a bélben is.
nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy a teszt akkor is pozitív ha méhen kívüli a terhesség...
nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes sem vagy, mert méhen kívüli terhesség esetén is pozitívat tesztelsz.
nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂🙂💗
nov. 1. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem volt méhen kívüli terhességem és menzesz kimaradással és pozitív teszttel kezdődött.
nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem hogy másfél év alatt egyszer menstruáltál? Ráadásul azt írod, hogy hamar tápszeres lett, tehát nem is sziptattál sokáig? 3szor elolvastam, de lehet valamit nem értek. Valóban kb 1,5 éve nem menstruálsz? Ha valóban úgy van, az baj.
nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 honapos koraig szoptattam . 6 hét utan menstrualtam. Utana egy honap kimaradas után ismét megvolt elég gyengén pár napig. Azota semmi amit leirtam ez tart pár napja
nov. 2. 06:19
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Több mint egy éve nem menstruálsz és szerinted ez rendben van?! 2 hónap kimaradás után orvoshoz kellene fordulni! Nagyon felelőtlen vagy!
nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!