Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az, ami nálatok még nem...

Mi az, ami nálatok még nem állt készen otthon a szülés beindulásakor?

Figyelt kérdés
Pl. babakocsi összeszerelve, babafekhely teljesen készen, felhúzva, stb.?
2023. nov. 3. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Az elsőnél csak azért nem volt semmi hiányos, mert annyira készültem az érkezésére, hogy mindent megcsináltam, összeraktam, elkészítettem, mire spontán indult 37. héten.

A második kettőnél sem hiányzott semmi, mert indították őket és tudtam mikor fogják.

2023. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Egy barátnőmnek 2 hónappal korábban kellett világra segíteni a babáját. 2 hónapig bent is maradtak a kórházban. Azt mesélte, hogy az anyukájára (mert a férje főleg vele volt) annyi munkája maradt, hogy kimossa a babaholmikat (ruhák, textil pelusok, lepedők stb.), telefőzte a fagyasztót.
2023. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi. Én kórházban voltam a 29.héttől, online rendeltem mindent, férjem vette át. Ikeaban vett kiságyat, pelenkazot, szülés előtt 1 héttel, azokat szerintem aznap össze is szerelte. Ruhákat, ágyneműt a szülés után mosta ki, mire hazaértünk megszáradt. Én úgy gondolom nem kell erre annyi idő, mint amit szoktak ezzel tölteni. Talán csak nincs más dolguk, pl. ha nem dolgozik az anya. Ez egy örömteli tevékenység, de ha nincs rá idő pár nap alatt le lehet zavarni az egészet.
2023. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első háromnál mindennel végeztünk, korán össze is volt pakolva a csomagom. Ez 10 éve volt. Most kb. még semmi nincs kész. 35+3 napos vagyok... még vakolunk, a cuccok megvannak, csak nincsenek kimosva, összerakva. Remélem, nem jön előbb! 2 hét alatt sztem azert el tudunk készülni.
2023. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kizárólag a babakocsi volt egyben!

Semmi nem volt kész, még azt sem tudtuk hol fogunk lakni

2023. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálatok hiányzik valami?
2023. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden megvolt mindkettőnél. 😊
2023. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden kesz volt.
2023. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bogica0616 ***** válasza:
Minden készen van amit akartam.
2023. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm és a felesége mindent az utolsó pillanatra akartak hagyni babonából, de komolyan, egy textilpelenkájuk nem volt otthon, mikor beindult a szülés. Mai napig nem értem, mi volta tervük, mikor fogják a dolgokat összeszedni. Mindenesetre megszületett a gyerek, a tesóm, én meg a párom másnap kéthavi fizetést elvertünk a Tescoban, hogy minden meglegyen, mire hazamennek.


Úgy ment felváltva a család összerakni a gyerekszobát... Persze kaptak annyi fejmosást, hogy még én is behúztam fülem-farkam.

2023. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!