Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ingadozik a vérnyomásom?

Miért ingadozik a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Semmi tünetet nem érzek, csak akkor látom amikor megmérem. Egyik órában még 140 közeli, aztán egy óra múlva pedig tök normális. Aztán megint magas hosszabb időre és megint normális. Sajnos a lábam és a kezem vizesedik. A védőnőm szerint a kettő összefüggésben lehet, mondott egy homeopátiás bogyót, de sajnos még nem tudtam venni,mert egyik gyógyszertárban sincs (holnapra igérték hogy hozzatnak). 34 hetes vagyok, remélem semmi baj nem lesz. Az orvoshoz csak szerdán tudok menni. :((
2009. jan. 2. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én ekkor szedtem magne b 6 ot háromszor egyet minden egyes nap, s tökéletes vérnyomásom volt..ugyanis az erre, idegi dolgokra is jó, kezd el sztem....ja s nem lesz tőle szülés nehezebb v ilyesmi...
2009. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedem a magnéziumot (igaz nem rendszeresen, azt hittem csak keményedésre jó :(( ) De akkor is magas volt, ha bevettem a napi 3x1-et.
2009. jan. 2. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ingadozik, én kaptam vérnyomáscsökkentőt, most helyreállította, ha megint fölmegy, szednem kell.

nem hallottam róla én se, hogy a magne b6 jó lenne erre a problémára.

a védőnőkről meg annyit, hogy nekem mindig amit mondott, annak az ellenkezőjét mondta a dokim! :S

üdv, 35 hetes kismama

2009. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!Ne vedd félvállról a dolgot,és mindenképp kérdezd a dokit!A védőnődnek igaza van!Ne Idegeskedj!

Remélem minden oké lesz!Vigyázz magatokra!

4 hós baba anyukája

2009. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!