Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a vérnyomásom ingadozik,...

Ha a vérnyomásom ingadozik, nincs fehérje a vizeletben, és kicsit vizesedek, az már toxémia?

Figyelt kérdés

Holnap megyek dokihoz.Az utóbbi pár napban volt hogy magasabb vérnyomást mértem itthon is, de általában 140/90 alatt volt, egyszer ment fölé.A bokám kezdett dagadni pár napja, eddig nem dagadt semmim, csak néha nagy melegben.A vizelettel nem volt semmi gond, tegnap mérték.Eddig 13 kilót híztam, az utóbbi 5 hétben majdnem négy kilót, de egy hónapig csak feküdtem, lehet az is rátett a kilókra, meg ugye a víz.

Félek hogy toxémiás leszek, biztos befektet majd a dokim.Volt valaki így?Mi lett vele?Simán szeretnék szülni.

37 hetes km.


2009. aug. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán közeledik a szülés! ne aggódj, de minden tünetet mondj el a dokinak, nehogy baj legyen! A császárral meg semmi baj, én is császáros voltam, el voltam keseredve, de a műtét után 5 perccel már örültem hogy biztonságosan "kivették" a gyerekemet, minden rendben volt utána is! Jöjjön aminek jönnie kell:)
2009. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval!Közeleg a szülés,akkor szokott feljebb menni a vérnyomi!Igyál sok folyadékot,az kimossa a mérgező anyagokat a szervezetedből és ha birsz sétálj,amikor kedved van hozzá!A mozgás segiti levinni a vérnyomást!

További jó egészséget!

2009. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit félek, nehogy a babámnak legyen baja, de inkább kórház, bármennyire is nem szeretem.Majd holnap elválik.

Minden jót nektek.

2009. aug. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!