Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogos, hogy ki vagyok borulva...

Jogos, hogy ki vagyok borulva az egyedüllét miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Terhes vagyok és tegnap elkapott egy sírás roham, ami miatt bűntudatom van, mert egyébként kiegyensúlyozott vagyok.


Már nem dolgozok sajnos 1 hónapja, amit megérzek nagyon. :(

A párom 3-ra szokott hazaérni, de van, hogy heti 1x megy a házat újítani. Hétvégén úgyszint újítja a házat. Szombaton fél 12-ig aztán elmegy az anyjához ebédelni majd megy mecsre focizni és hazaér 5-re.

Vasárnap majdnem ugyanez meccs nélkül csak akkor délután is focizik.

Én meg szét unom az agyamat már otthon, a kutyusommal szoktam lenni, kiviszem 2x, videókat nézek babákkal kapcsolatban, meg főzni szoktam, bár mindig megfogadom, hogy hétvégén nem főzök, mert felesleges, hisz szombaton meg vasárnap is 2 féle másodikkal, levessel, és két féle sütivel jön haza, amit a szülei küldtek, ami szuper, mert így változatosan eszik a pàrom, én is, azonban így feleslegesen akarok hétvégén főzni a rengeteg szabad időmben. Nem akarom megbántani őket, hogy ne küldjenek, mert ha meg lesz a gyerek akkor meg lehet jó lesz majd.

Én anyóséknál nem akarok egész nap ülni viszont, mert a párom ebédelni megy be oda, ugyanúgy várnék rá és otthon se haladnék semmivel.


Tegnap már sírtam és megmondtam neki, hogy jobban örülnék, ha meccs helyett a házat csinálta volna és majd jövőre, ha már nem lesz munka a házon majd elmegy, de ő ezt nem akarja elfogadni, mert egész héten a meccset várja.


December közepén, végén szeretnénk kész lenni a házzal.


Tudom mások sokkal többet vannak a párjaik nélkül. Pl. Anyukám is, hisz hétvégén jár haza apa, de én ezt pl. nem bírnám.

A családomat havi 1x làtom sajnos, mert ők nagyon messze laknak és a testvéremék is.



2023. nov. 5. 09:45
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Elrontottam egy mondatot. Vasárnap ugyszint csak akkor délután is felújít, így nem szeretem a hétvégéket, mert akkor már csak sötétedéskor látom őt.
2023. nov. 5. 09:45
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

Nem jogos, de érthető.

Kezdj el horgolni vagy tanulj valami újat.

A párod egész héten dolgozik, aztán házat újít, heti 2 óra foci had járjon már neki.

Magadat foglald le, ne tőle sajnáld.

2023. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan... dolgozzon, ujítsa a házat, legyen veled, de azt a nyamvadt 2 órát elvennéd tőle?!


Miért ülsz otthon? Rokonok? Barátok?

Senki nem mondta gubbassz otthon a hiskutyáddal egész nap. Ülj be egy kávéra valahova, sétálj a parkba, talald már fel magad, felnőtt ember vagy.

2023. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem jogos. Sima hiszti
2023. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. nov. 5. 10:43
 6/44 anonim ***** válasza:
68%
Azért minden hetvégén nem kellene az anyjáéknál ülni..legalább délelőtt együtt lehetnétek.
2023. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Ja most látom hogy, benéztem házat újít délelőtt csak ebédre megy az anyjaékhoz..hát akkor nem tudom az a kis foci nem sok, de összességében valóban nem sokat van otthon. Meddig lrsz felújítás? Mert babával f sza lesz hogy amiatt nem tud ottgon lenni. Előbb kellett volna felújitani..
2023. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%
Figyelembe kell venni, hogy biztos fáradt, gonoa focizással kapcsolódik ki. Én azt a részét nem értem, hogy miért megy minden héten a szüleihez. Nyilván szereti őket, jó, hogy nem hanyagolja a családját, viszont te is ott vagy neki és a születendő babátok. Tisztázni kellene, hogy később mi lesz, ha akkor is minden hétvégén szülőkhöz megy nem lesz sok közös ideje se veled se a babával.
2023. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi okból kellett abbahagynod a munkát? Ha nem, akkor keress esetleg kismama programokat a környékeden, a torna a hangulatodon is javít, még össze is barátkozhatsz más kismamákkal. Szülésfelkészítőre is el lehet menni, azzal is megy az idő, tanulhatsz is valami újat. Értem, hogy hiányzik a párod, de dolgoznia kell, a szüleivel is legyen együtt, egy kis kikapcs meg neki is belefér.

Hidd el, ha ott lesz a baba, nem fogsz unatkozni, most használd ki, hogy azt csinálhatsz még amit szeretnél.

2023. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%

"Én azt a részét nem értem, hogy miért megy minden héten a szüleihez"


Nyilván közel van a ház, amin dolgozik. Plusz q kérdező nem főz hétvégén: "meg főzni szoktam, bár mindig megfogadom, hogy hétvégén nem főzök, mert felesleges, hisz szombaton meg vasárnap is 2 féle másodikkal, levessel, és két féle sütivel jön haza, amit a szülei küldtek, ami szuper, mert így változatosan eszik a pàrom, én is, azonban így feleslegesen akarok hétvégén főzni a rengeteg szabad időmben. Nem akarom megbántani őket, hogy ne küldjenek, mert ha meg lesz a gyerek akkor meg lehet jó lesz majd."

2023. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!