Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónap van vissza a kisfiun...

Egy hónap van vissza a kisfiunk születéséig. Egy hónapja vagyok itthon, mit tegyek, hogy ne forduljak be teljesen?

Figyelt kérdés

A párom napi 12 órákat dolgozik, mire felébredek már indul is, sokszor egész nap egyedül vagyok, míg haza nem ér. Az elmúlt hónapban elolvastam kb. 15 könyvet, megvettem nagyjából mindent a babának. A lakás tiszta. De nem is az a baj, hogy nem tudom elfoglalni magam, hanem, hogy vannak szinte egész napok, hogy nem nagyon szól hozzám senki, csak a babához beszélek magamban.

Néha bemegyek a munkahelyemre, de őket sem tarthatom fel örökké. Barátnőim is mind dolgoznak, testvéremék külföldön, szüleim is dolgoznak.

Kisvárosban lakok, ahol semmilyen kismamáknak való program nincs. Se kismamajóga, se szülésfelkészítő, ahol ismerkedhetnék legalább.

Lehet csak én lettem érzékenyebb így a végére, de lassan minden este sírok.



2015. okt. 29. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Tanulj valamit. Nyelvet, új szakmát (távoktatás).
2015. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Fogd fel pozitívan! Most meg nyugalom van, főzz, süss, válaszolj levelekre, keresd fel a szülőket, nagyszülőket. Sétálj, fenykepezz, ülj be moziba, cukrászdába. Az idő repül...
2015. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Hat egyedul nem vmi felemelo moziba vagy cukraszdaba jarni.

Kerdezo, en is unatkozom, lassan megy az ido. De mit szoljak en?! Meg csak 16 hetes vagyok... :)

2015. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Élvezd ki! Komolyan h
2015. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Varrj ezt-azt a babának (párna, rácsvédő stb.).
2015. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Én csak azt nem értem, hogy minek ülsz otthon 2 hónapo?

Én szülés elött 2-3 héttel fogom csak abbahagyni a munkát, ez is böven elég. Mondjuk itt az a szokás, hogy a nök a szülés elötti utolsó hétig dolgoznak.

2015. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

4-es vagyok. Faxán elküldtem fél mondatot. Most lett időm befejezni:-)

Tehát élvezd ki a nyugalmat,csendet. Ha tudtam volna,h mivel jár egy kisbaba eskü,h egész terhességemet végig aludtam volna :-D mert ebböl bizony mostanság kevés jut:-) pihengess,tényleg használd ki a csendet és a nyugodságot,mert ha meglesz a pici ebböl abból lesz a legkevesebb.!!

2015. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Könyvtár? Ott szoktak néha lenni felolvasóestek vagy könyvbemutatók is.

Nincsen semmi kiállítás, koncert felétek? Helyi művház programját böngészd át.

Esetleg mond meg melyik városban laksz és ha olvassa valaki itt, lehet tud jobb ötletet is adni.

2015. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvezd amig lehet!En is azt ajanlom hogy tedd azt amit szeretsz persze ha olyan.Suss,fozz.stb.

Nekem is egy honapom van h megszulessen a kisfutyisem de mellette van ket kiscsajom ugyh nem unatkozom:D

Mikorra varod pontosan?Ha gondolod beszelgethetunk priviben:)Vag van babanet.hu-n babavaros topicok tuti szivesen bevesznek es ott tudsz kismamakkal beszelgetni;)

2015. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En szinte kezdettol fogva itthon vagyok. Rettento elegem van belole most mar. Probaltam magam lefoglalni baratnok,fozes,sutes,pakolas,vasarlas stb..altalaban sikerult de most mar sok ugyhogy varom mar hogy megszulessen es vegre legyen dolgom.
2015. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!