Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 mlU/ml teszt esetében,ha...

25 mlU/ml teszt esetében,ha már halvány csík jelenik meg az azt jelenti,hogy minimum a 25mlu/ml hcg van a vizeletben?

Figyelt kérdés

Tehát ha a teszt negativ mindenképp 25mlU/ml alatt van a hcg mondjuk 10,15mlu/ml vagy persze nulla? (Tehát 25 alatt mindig negativ)

Illetve ha szép erős csík van, az azt jelzi,hogy az mindenképp 25mlU/ml fölött van?

Szóval ha van egy halvány pozi a 25ot-nek mindenképp meg kell lenni a szervezetben?



2022. szept. 1. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen,ha halványan pozitív a 25-ös teszt akkor 25 felett van a hcg a szervezetben ami lehet akármennyi.Vérvétel a biztos és akkor tudod hogy pontosan mennyi.
2022. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szuper, egy halvány pozim van,és ma voltam vérvételen is,annak holnapra lesz meg az eredménye.
2022. szept. 1. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
2022. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet vak vagyok,de én esküszöm látok ott egy halvány vonalat. Persze még a halványok között is halvány de na :D

[link]

2022. szept. 1. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
10 nap késés után nem ilyennek kéne legyen egy teszt ha 25-ös ha nem de azért drukkolok.
2022. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze ezzel tisztában vagyok teljesen. Én meg annak is örülnék ha tudom, hogy egy kémiai volt :)

Mert ennyi idő után akkor csak elindult nálam valami :)

2022. szept. 1. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
A kémiai az nem terhesség és nem is lesz az soha.A kémiai egy nagy semmi sajnos ez van!
2022. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ne lenne már a kémiai terhesség? Elmagyaráznád? Attól, hogy nem éli meg, hogy ultrahangon megpillantsák, még egy megtermékenyített petesejtről van szó, ami megkezdte beágyazódását a méhben. Bizony terhesség, ami igen korán a természetes szelekció áldozata lett. Aki meg régóta vár babára, annak ez egy reménysugár, hogy legalább képes teherbeesni.
2022. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Orvos mondta hogy nem veszik terhességnek.Csak jobban tudja mint te vagy én:)Ezt akkor mondta mikor a kórtörténetem kérdezgette missed ab műtét előtt.Mondta hogy ezt meg sem kell említeni mert ez nem számít rendes terhességnek mivel még addig sem jut el hogy az uh észlelje tehát mintha nem is létezne olyan.Főorvos szavait idézem és nem a kisujjamból szívom ki.

További szép estét!

2022. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ez 1-2 napos késésnél lenne azt mondom gratulálok, de bármi lehet 🤷🏻‍♀️

Lehet kémiai, az is lehet hogy csúszott az ovu 🤷🏻‍♀️

Menj dokihoz és akkor valószínű kiderül, mindenesetre szurkolok!:)

2022. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!