Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0 rh negatív a vércsoportom,...

0 rh negatív a vércsoportom, és MTHFR mutáciom is van. Terhesség így, lehet baj ?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy sikerült a lombikunk. 125 lett a HCG-m,leszívás utánni 14. Napon.

A kérdéseim azok lennének :

1. Ez a 125 jó érték ?

2. Mikor kell kapni ellen anyagot ha én negatív, apa pozitív vércsoportú ( unkahúgom sajnos emiatt vetélt el a 2. Hónapban ő nem kapott és nagyon félek emiatt ) a dokim kérdeztem, azt mondta még nincs baj 🙄 (annyira nem közlékenyek)

3. Az mthfr mut.-ra elég az aspirin protect végig vagy kellene Kloxán a teljes biztonságért?


Google-n annyi hülyeség van. Bennetek akiknek tapasztalata van jobban bízom. Ezért ide írtam. Köszi szépen



nov. 6. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

1. Jó érték, az a lényeg 2 nap alatt duplázódik-e.


2. Nekem is negatív a vércsoportom, ferjemé pozitív. Nem kell kapnod semmilyen ellenanyagot. Szülés után adnak, ha a baba pozitív vércsoportú lesz. Trimeszterenként van ellenanyag szűrés, abból látják ha valami probléma van.

(Az unokahúgod szinte biztos nem emiatt vetélt el, ha mégis akkor korábban kellett legyen másik vetélése/szülése ami után nem kapott injekciót.)


3. Ha csak Mthfr heterozigóta mutációd van arra nem kell semmilyen vérhigító. Ha más génmutációval társul akkor kellhet, de ezt hematológussal kell egyeztetned.


Egy kicsit próbálj meg megnyugodni. Bízz benne hogy minden rendben lesz.

nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Google és a gyakorikerdesek oldal kérdező nagyon ellentés, bármi baba,terhesség és szülés válaszokba.Elsővel én egyet értek. Nyugodtnak kel lenned,unokatesod vetélése más miatt lehetett.vetélésnek is,ezernyi oka lehet. Gratulálok a babához!Lombik nem mindeninek sikerül,ilyen hamar.hányadik lombik?egyszerre hányat ültettek be?
nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos infókat és a gratulációt.

Alapból nyugodt vagyok.Bízom az orvosomban és a kicsi manóban, hogy erős ha elsőre velünk maradt.

Szóval 33 vagyok, első lombik volt, velem volt a baj, nem sp.probléma, és 1 db 3 napos baba volt es most VAN (3ból 1 volt lehetséges)

nov. 6. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőre jó az érték a lényeg hogy duplazodjon.

Ellenanyagot szüléskor fogsz kapni. én is negatív vércsoportú vagyok és vetélés (missed ab) után is adtak injekciót,de vérvételek alkalmával is ellenőrzik nem lesz gond.

Sok sikert kívánok!

nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!