Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme ennek a fajta...

Van értelme ennek a fajta pocaktàmasznak?

Figyelt kérdés

Már nagyon nem kényelmes cipelni a pocakot és amit vettem (arról is teszek fel képet) , semmit nem ér. De ez a pántos stabilabbnak tűnik. Valakinek valami tapasztalat?

Szóval ezt érdemes megrendelni?

[link]


2023. nov. 10. 10:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Most hasonlóm van, de semmit nem ér.

[link]

2023. nov. 10. 10:24
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Kép alapján kérdező, ez a csukló szorító elvén működik. Ez a be linkelt jó lesz neked, rendeleted. A másikat eladód, el rakod. Hány hetes vagy?
2023. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz hogy jó lehet, amit a kérdésben linkeltem? 27 hetes vagyok,de nagyon nagy hassal és sokszor főleg mert keményedik is a hasam úgy érzem, jól esne valami "alátâmasztàs".
2023. nov. 10. 10:31
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
A terhesség miatt, igen a has és a derék fájdul meg. Első terhesség? A has keményedés sok mindentől lehet pl. Baba nyom ideget, vagy rossz helyen fekszik. Hideg és front van. Keményedés magnézium és pihenés javasolt. Igen, minden kismamának más pocaktámasz válik be. Nem mindenki használja, de hasznos lehet. Képen linkelt, igen jó lehet neked. Ezt írtam.
2023. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Első terhességem,igen. A haskeményedésre a doki a frontokat mondta, szóval biztos is hogy attól van mert olyankor tud durva lenni ha valami jó kemény front jön. Magnéziumot a 10.hettol szedek és hát pihenek amennyit csak tudok. Nekem ez a sima ami van, nagyon nem jött be. Nem tart semmit, max annyi haszna van, hogy nem fázik a hasam meg a derekam tőle. De ennyi. Tartani semmit nem tart.
2023. nov. 10. 10:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se venném, amit linkeltél. Az a felső pánt nagyon nem kellene oda, szerintem kényelmetlen lehet, hogy miközben az alsó tartja, a felső nyomja. Olyat vennék, ahol csak alul van.

Én nem vettem, pedig jó lett volna.

2023. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy: olvastam a kinezio ilyen felhasználásáról is. Természetesen mikor máskor, mint terhességek után, amikor már a gyerekem lábát tapaszoltuk.
2023. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2023. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetes, én is hallottam róla, de nem tudom hogy pont a hasra ragasztani mennyire jó ötlet 🤷.
2023. nov. 10. 12:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, ami az első linkeden van.

Nem rossz, a felső pántot amúgy le lehet tépőzárazni. Nekem óriás pocakom volt (4,5 kg-s baba.. :D ).

De nem túl kényelmes viselet, főleg ülve. A terhesség vége felé hordtam néha, ha vásárolni mentem vagy hosszabb időre házon kívül, de otthon nem viseltem, ahhoz macerás a felvétel is.

2023. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!